USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Ekonomi

BAŞBAKAN YARDIMCISI ALİ BABACAN, GAZİANTEP’TE DÜZENLENEN ‘’EKONOMİK İSTİŞARE FORUMU’’NA KATILARAK KONUŞMA YAPACAK

Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Gaziantep iş dünyası ile buluşuyor.

BAŞBAKAN YARDIMCISI ALİ BABACAN, GAZİANTEP’TE DÜZENLENEN ‘’EKONOMİK İSTİŞARE FORUMU’’NA KATILARAK KONUŞMA YAPACAK
14-05-2015 17:52
Google News

Babacan, 16 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilecek ‘’Ekonomik İstişare Forumu’’na katılmak üzere Gaziantep’e gelecek.
Gaziantep Sanayi Odası, Güneydoğu Anadolu ihracatçı Birlikleri, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi, Gaziantep Ticaret Odası, Gaziantep Ticaret Borsası, İslahiye Ticaret Odası, Nizip Ticaret Borsası, Nizip Ticaret Odası işbirliğiyle ortaklaşa düzenlenen Forum, Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’nde saat 13.30’da başlayacak.
Konusu ‘’Bölgesel Kalkınmadan Küresel Geleceğe’’ olarak belirlenen Forum’da, GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu’nun açılış konuşmasının ardından, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan bir sunum yapacak.
Babacan’ın, toplantıda Türkiye ve dünya ekonomisinin geleceğine dair önemli mesajlar vermesi bekleniyor. Daha sonra işadamlarının sorunları ve çözüm önerilerini dinleyerek, sorularını yanıtlayacak.
Başbakan Yardımcısının bu ziyaretinin çok önemli olduğunu ifade eden GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, Türkiye ekonomisinin lokomotif kenti Gaziantep’in üst düzey ziyaretlerle ülke gündemine dair önemli kararların alındığı bir merkez haline geldiğini belirtti.
Konukoğlu, Gaziantep’in 2023 yılı kalkınma hedefine 30 milyar dolarlık ihracatla katkı sağlamayı hedeflediğini vurgulayarak, ‘’Başbakan Yardımcısı ile ekonominin aktörlerini buluşturacak bu önemli Forum’da, şehrimizin ve ülkemizin ekonomi gündemine ilişkin değerlendirmeleri paylaşma fırsatı bulacağız. Gaziantep iş dünyası ile bir araya gelecek olan Sayın Babacan’a, şehrimize göstermiş olduğu ilgiden dolayı şükranlarımızı sunarız’’ dedi.
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Eski Günler