USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Onkoloji hastalarına en tatlı rehabilite

Onkoloji hastalarının moral ve motivasyonunun artırılması amacıyla, geçtiğimiz günlerde Medical Point Gaziantep Hastanesi Onkoloji Servisi'nin Kemoterapi Ünitesinde tedavi gören hastalarla sütlü hafif tatlı olan Magnolia yapımı gerçekleştiri

Onkoloji hastalarına en tatlı rehabilite
31-08-2022 18:01
Google News

Onkoloji hastalarının moral ve motivasyonunun artırılması amacıyla, geçtiğimiz günlerde Medical Point Gaziantep Hastanesi Onkoloji Servisi'nin Kemoterapi Ünitesinde tedavi gören hastalarla sütlü hafif tatlı olan Magnolia yapımı gerçekleştirildi. Medicalpoint Onkoloji Servisi, Tıbbi Onkoloji Uzmanları, Prof. Dr. Alper Sevinç ve Doç. Dr. Gökmen Aktaş önderliğinde, Psikolog Kübra Arıcı destekleriyle tatlının en eğlenceli halini, Kemoterapi Ünitesinde yaptığı atölye çalışmasıyla kanser hastalarının hizmetine sunarak onkoloji hastalarından tam not aldı. Kanser tedavisi gören hastaların, hekimleriyle ve hastane çalışanları ile yaptığı birbirinden lezzeti magnolialar, hastanenin pasta şeflerinden ve diyetisyenleri tarafından da onaylandı.


Bu tür etkinliklerin daha sık yapılmasını istediklerini belirten onkoloji hastaları, hekimleriyle tedavi dışında sütlü tatlı yapacaklarını hayal bile etmediklerini belirterek etkinliğin kendileri için mutluluk verici olduğunu aktardılar. Onkoloji hastalarının yoğun ilgi gösterdiği etkinlik fotoğraf karelerinde güzel bir anı olarak öne çıktı.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Gaziantep'te hangi belediyeyi daha başarılı buluyorsunuz?