USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Başkan Tahmazoğlu Şahinbey Oto Sanayi Esnafını Ziyaret Etti

Kar yağışı nedeniyle yol açma ve kar temizleme çalışmalarını yerinde inceleyen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Mavikent Mahallesi’ndeki Şahinbey Oto Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti.

Başkan Tahmazoğlu Şahinbey Oto Sanayi Esnafını Ziyaret Etti
31-01-2022 15:27
Google News

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Mavikent’te karla mücadele çalışmalarını sürdürürken Şahinbey Oto Sanayi Sitesi’ndeki esnafı ziyaret etti. Başkan Mehmet Tahmazoğlu ayrıca Gaziantep Oto ve Makine Sanatkârları Odası Başkanlığına seçilen Ramazan Balcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 ESNAFIMIZ MUTLUYSA BİZDE MUTLUYUZ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, esnafın kazanmasıyla kendisinin de mutlu olduğunu belirterek, “Benim derdim alkış almak değil, esnafın iş yeri sahibi olmasıydı. 1.100 tane esnafı, iş yeri sahibi yaptık. Bu iş yerlerinin hepsini de esnafımıza verdik. Hepsi de durumundan memnun. Esnafımız para kazanırsa çark döner. Kazanılan parayla evde, arabada alınır. Esnafımız kazanıp mutlu oldukça ben daha çok mutlu oluyorum” dedi.

 ESNAF HEM İŞYERİ HEM DE EV SAHİBİ OLDU

Gaziantep Oto ve Makine Sanatkârları Odası Başkanı Ramazan Balcı, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun esnafa önemli desteklerinin olduğunu belirterek “Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’nun vermiş olduğu iş yerlerinden büyük iş yeri alan esnafımız bu iş yerlerini satarak daha küçük iş yeri alıp kalan parasıyla da ev sahibi oldular” dedi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Gaziantep'te hangi belediyeyi daha başarılı buluyorsunuz?