USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Woman TV ekranlara geri döndü! Yeni yayın dönemine resmen başladı…

Kadın eksenli çağdaş bir yaşam kanalı olan Woman TV, bugün yayın hayatına başlıyor. Kanal, Türkiye’nin ilk ve tek kadın kanalı olmasıyla ön plana çıkıyor.

Woman TV ekranlara geri döndü! Yeni yayın dönemine resmen başladı…
02-02-2022 13:35
Google News

Kadın eksenli çağdaş bir yaşam kanalı olan Woman TV, bugün (2 Şubat 2022) saat 14:00’da yayın hayatına başlıyor.

Hayata dair sağlık, kültür-sanat, bilim, tarih, spor, edebiyat ve sinema konuları başta olmak üzere, yaşamın her köşesine dokunan programlar üreten Woman TV, kadının toplumsal yaşamdaki üretim gücünü ortaya çıkarmak için yola çıktı. Kanal, kadının temsil edildiği tüm platform ile ulusal ve uluslararası alanlardaki etkinlikleri ekrana taşımayı hedefliyor.

Woman TV sadece Türkiye’nin değil Dünya’nın her coğrafyasından ağırlıklı olarak kadınların ürettiği içerikleri, programları, filmleri ve belgeselleri izleyiciler ile buluşturacak. Kadın istihdamını önemseyen bir kadro yapılanması ile kurum içi cinsiyet eşitliği ilkesini benimsiyor.

WOMAN TV’DE KİMLER VAR?

Okay Karacan yönetiminde, Ebru Güngör, Ekin Olcayto, İnci Bekarlı, Zekiye Özbay, Serap Koç, Didar Üstün, Zeliha Sunal, Ebru Çanak, Ali Can Sabunsoy, Doç. Dr. Birnur Yılmaz, Merve Belen gibi sevilen ve deneyimli isimlerin yanı sıra dijital çağı da yakalayan donanımlı program üreticileri de Woman TV’de izleyicilerle buluşuyor. Televizyona farklı bir anlayış ve kalite getirmeyi amaçlayan programları ile özellikle kadının öncü olduğu bir izleme deneyimi sunmayı hedefliyor.

İç yapımların dışında, çizgi film kuşakları, kadın ve yaşam belgeselleri, uluslararası ödüllü gezi, seyahat ve yemek belgeselleri, dekorasyon, mutfak, bina yenileme konulu projeler de kanalın yayın prototipinde yer alacak.

Woman TV “Bugün ne izlesem?” sorusuna, özenle seçilmiş içerikleriyle oluşturduğu aileye uygun yayın akışıyla cevap veriyor; farklı bakış açısı ile güçlü, üreten kadın olgusuna yardımcı olmak için yola çıkıyor.

WOMAN TV FREKANSI NE?

İzleyiciler, Woman TV’ye Digiturk 50. kanal, D-Smart 53. kanal, womantv.com.tr’den ve uydudan Avrupa’nın ve Türk coğrafyasının tüm kapsama alanında olacak şekilde erişebilecek.

Uydu Bilgileri: TÜRKSAT 4A, Frekans: 12.034 MHz, Polarizasyon: V (Dikey), Symbol Rate: 27500, Fec:5/6

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Gaziantep'te hangi belediyeyi daha başarılı buluyorsunuz?