USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Usta sanatçı Haldun Dormen, 94'üncü yaşını dans ederek kutladı

Türk sinemasının efsane isimlerinden Haldun Dorman, 94. yaşını sevenleriyle dans ederek kutladı. Dormen'in gençlere taş çıkartarak ettiği dans ise sosyal medyada hızla yayıldı.

Usta sanatçı Haldun Dormen, 94'üncü yaşını dans ederek kutladı
05-04-2022 12:30
Google News

Usta tiyatrocu Halden Dormen, 94. yaşına girdi. Dormen Akademi öğrencileri de Dormen için bir mekanda sürpriz kutlama yaptı. Partide eğlenceli anlar yaşayan usta tiyatrocunun enerjisi adeta gençlere taş çıkarttı.

YENİ YAŞINI DANS EDEREK KUTLADI

Başarıları ve enerjisiyle herkese örnek olan Haldun Dormen, 94'üncü yaşını öğrencileriyle dans ederek kutladı. Usta ismin partisindeki eğlenceli anlarını da gelini Ayşe Arman paylaştı. Gecedeki eğlenceli anları paylaşan Arman, "Büyük usta Haldun Dormen'in doğum günü için Dormen Akademi'deki öğrencileri sürpriz bir doğum günü düzenlemiş. Ah inanılmazlar! Ama en inanılmazı Haldun Dormen. Yaş yok bu dünyada! 94 de neymiş. Öğrenciler ateş topu. Haldun Dormen de öyle! Enerji esastır. Sen kendini hangi yaşta hissediyorsan o yaştasın" ifadelerini kullandı.

Usta sanatçı Haldun Dormen, 94'üncü yaşını dans ederek kutladıUsta sanatçı Haldun Dormen, 94'üncü yaşını dans ederek kutladıUsta sanatçı Haldun Dormen, 94'üncü yaşını dans ederek kutladıUsta sanatçı Haldun Dormen, 94'üncü yaşını dans ederek kutladıUsta sanatçı Haldun Dormen, 94'üncü yaşını dans ederek kutladı
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Bugün seçim olsa kime oy verir siniz?