USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Tahmazoğlu, vatandaşlarla bir araya geldi

Sahada sık sık vatandaşlarla bir araya gelen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, bu kez de belediye hizmet binasında vatandaşlarla bir araya geldi.

Tahmazoğlu, vatandaşlarla bir araya geldi
03-08-2022 17:26
03-08-2022 17:30
Google News

Her fırsatta vatandaşlarla mahalle, park ve saha gezisinde bir araya gelen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Belediyesi Hizmet Binası’na gelen vatandaşlarla sohbet ederek yapılan projelerle ilgili fikir ve düşüncelerini aldı.

“Gençlerimiz ve vatandaşlarımız için çalışıyoruz”


Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, vatandaşın rahatı için çalışmaların aralıksız bir şekilde devam ettiği ifade ederek, “Gençlerimiz bizim değerlerimiz onlara her zaman sahip çıkacağız. Vatandaşlarımız ve gençlerimiz için gece gündüz demeden ekiplerimizle birlikte çalışıyoruz. Zaman zaman sahada zaman zaman ise Belediye Hizmet binamızda vatandaşlarımızla bir araya gelerek sohbet ediyoruz. Vatandaşlarımızla istişare ederek daha iyi projeler yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Şahinbey Belediye Başkanı ile Şahinbey Belediyesi Hizmet binasında bir araya gelen vatandaşlar, “Çanakkale ziyaretleri ve çocuklarımıza eğitimde verdiğiniz destekler için özellikle teşekkür ediyoruz. Çocuklarımızın geleceğini bizler kadar düşünüp onların yanında olmanız bizleri mutlu ediyor. Her alanda yanımızda oldunuz, bu destekleri ve çalışmaları ne çocuklarımız ne de bizler hiçbir zaman unutmayacağız. Bunun için Başkanımızla ne kadar gurur duysak azdır. Allah kendisinden razı olsun” diye konuştular.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Bugün seçim olsa kime oy verir siniz?