USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Kilis’te 162 caminin halıları temizlendi

Temizlik İşleri Müdürü Metin Gündoğmuş, Kilis Merkezi ve ilçelerinde camilerin yoğun olarak kullanıldığını ifade ederek, “Şu ana kadar İl Merkezi ve Merkez Köyler, İlçeler ve İlçeye bağlı köyler olmak üzere toplamda 162 camimizin halılarını

Kilis’te 162 caminin halıları temizlendi
10-05-2022 19:04
Google News

Temizlik İşleri Müdürü Metin Gündoğmuş, Kilis Merkezi ve ilçelerinde camilerin yoğun olarak kullanıldığını ifade ederek, “Şu ana kadar İl Merkezi ve Merkez Köyler, İlçeler ve İlçeye bağlı köyler olmak üzere toplamda 162 camimizin halılarını son sistem yıkama cihazlarımızla ve ekiplerimizin özverili çalışmalarıyla temizledik. Bundan sonraki dönemde de cami halıları düzenli olarak temizlenmeye devam edecekti." dedi.


İl Müftüsü Abdurrahman Şahin, Kilis Belediyesi tarafından camilerin temizliği ile ilgilenmesinden dolayı Belediye Başkanı Servet Ramazan ile belediye çalışanlarını teşekkür ettiğini ifade ederek, “Belediyemizin yapılan bu temizlik faaliyetinden önce temizlikle alakalı yoğun şikayetler almaktaydık. Bu çalışmalardan sonra şikayetler tamamen ortadan kalkmış oldu. Camilerimizin temizliğiyle alakalı hassasiyet gösteren hem belediyemize hem camilerimizin cemaatine ve din görevlilerimize de teşekkür ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarında ilgililere başarılar temenni ediyorum" dedi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Bugün seçim olsa kime oy verir siniz?