USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Eşini kaybeden Ece Erken’le ilgili şok eden detay! Seren Serengil açıkladı…

Ece Erken eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümünün ardından yıkıldı. Eşinin ölümünü kabullenemeyen sunucu Ece Erken'in yakın arkadaşı Seren Serengil canlı yayında "O kadar ilaç içiyor ki kendine gelmemek için uyanmak istemiyor" dedi.

Eşini kaybeden Ece Erken’le ilgili şok eden detay! Seren Serengil açıkladı…
31-01-2022 16:14
Google News

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümü sonrası dünyası başına yıkılan Ece Erken "Keşke ben ölseydim" diyerek yaşadığı üzüntüyü dışa vurmuştu. Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eşi Ece Erken evinde taziyeleri kabul ederken kendisini Seren Serengil de ziyaret etti. Seren Serengil canlı yayında Ece Erken ile ilgili detayları anlattı.

Cinayette adı geçen isim Ece Erken'i hedef aldı! Serkan Dakman'la tatile gitmedin mi?Cinayette adı geçen isim Ece Erken'i hedef aldı! Serkan Dakman'la tatile gitmedin mi?Magazin

Seren Serengil açıklamasında "O kadar ilaç içiyor ki kendine gelmemek için uyanmak istemiyor. Doktoru uyurken kalbi durabilir diyerek yasakladı. Uyanmak istemiyor hatırlamak istemiyor. O kadar kötü durumda. Alişan ve Demet Akalın vardı duasında. O elindeki fotoğraf hiç düşmüyor" dedi.

Serengil konuşmasının devamında "Ece'nin bunu kolay atlatabilmesi kolay değil. Gördü izledi. Allah sabır versin" yorumunda bulundu.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Gaziantep'te hangi belediyeyi daha başarılı buluyorsunuz?