USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Destan 9.bölüm fragmanı: Hakikatin ortaya çıkması yıkıcı sonuçlar doğurdu! Yersiz yurtsuz kalıyor

Şimdiye kadar sekiz bölüm yayınlanmış olmasına rağmen sadık kitleye ulaşan Destan dizisinde heyecanın bitip tükenmediği dakikalar yaşanıyor. Kuruluş Osman ve Diriliş Ertuğrul gibi dönem dizilerinin yapım şirketi Bozdağ Film imzasıyla ekrana gelen Destan nefes kesen sahnelerde

Destan 9.bölüm fragmanı: Hakikatin ortaya çıkması yıkıcı sonuçlar doğurdu! Yersiz yurtsuz kalıyor
01-02-2022 10:42
Google News

Tarihi yapımlara farklı bir soluk kazandıran Destan, televizyon ekranlarında şimdiye kadar görülmemiş sahneleriyle izleyenlerin merak duygusunu kabartıyor. YouTube platformunda 538 bin aboneye ve Instagram'da 134 bin kullanıcıya sahip olan Destan dizisinin videoları her gün yüz binlerce kişi tarafından izleniyor.

Masumlar Apartmanı 56.bölüm fragmanı girildi mi: İşler yoluna girdi derken tekrar bozulacak mı?Masumlar Apartmanı 56.bölüm fragmanı girildi mi: İşler yoluna girdi derken tekrar bozulacak mı?

Özellikle izleyenler tarafından Ebru Şahin ile Edip Tepeli ikilisinin güzel bir uyum yakaladıkları, ayrıca performans bakımından değerlendirildiğinde de başarılı sonuçlar ortaya koydukları düşünülüyor. Türkiye başta olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde de yayınlanan ve 23 Kasım 2021 tarihinden beri ekran macerasını bütün hızıyla sürdüren Destan'da heyecan verici gelişmeler yaşanacak.

ATV'nin İddialı Dizisi Destan 9.Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Alışılagelmişin ötesine geçerek ilk defa kadın bir karakterin cesurluğunun-güçlülüğünün ön plana çıkarıldığı ve kadınların savaşçı ruhunu vurucu bir şekilde ortaya koydukları Destan dizisinin yeni bölüm fragmanı bekleniyor. Aksiyonun ve gerilimin ardı arkasının kesilmediği, yayına girdiği her hafta sosyal medyanın gündemini meşgul eden Destan 9.bölüm fragmanı yayınlandı.

Yeni Bölüm Fragmanını İzlemek İçin Tıklayınız...

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Gaziantep'te hangi belediyeyi daha başarılı buluyorsunuz?