USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Suruç yolunda dron destekli denetim

Şanlıurfa'da her yıl onlarca kişinin hayatını kaybettiği, yüzlerce kişinin ise yaralandığı çok sayıda trafik kazasının yaşandığı Suruç yolunda ekipler tarafından dron destekli trafik denetimi yapılıyor. Denetimlerde son bir ay içerisinde 873 aracı ya

Suruç yolunda dron destekli denetim
06-12-2022 17:03
Google News

Şanlıurfa'da her yıl onlarca kişinin hayatını kaybettiği, yüzlerce kişinin ise yaralandığı çok sayıda trafik kazasının yaşandığı Suruç yolunda ekipler tarafından dron destekli trafik denetimi yapılıyor. Denetimlerde son bir ay içerisinde 873 aracı yaklaşık 700 bin lira para cezası kesildi.


Şanlıurfa - Suruç yolunda trafik polislerinin denetimleri hız kesmeden devam ediyor. Her yıl onlarca kişinin hayatını kaybettiği, yüzlerce kişinin ise yaralandığı çok sayıda trafik kazasının yaşandığı yolda dron destekli trafik denetimi yapan polislere jandarma ekipleri de destek verdi. Uygulamada kural ihlali yapan sürücüler affedilmedi. Gece gündüz aralıksız denetim yapılan yolda hatalı solama ve kural dışı şerit değiştiren araçları durduran ekipler, cezai işlem uyguluyor.


Ekipler son bir ay içerisinde durdurdukları bin 900 aracı sorguladı. Evrakları eksik olan ve kural ihlali yapan 873 araca yaklaşık 700 bin lira para cezası kesildiği belirlendi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Gaziantep'te hangi belediyeyi daha başarılı buluyorsunuz?