USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Yaşam

Zonguldak'ta insanlık ölmemiş dedirtti: Karın içinde bulduğu alyansı zabıtaya teslim etti

Zonguldak'ta önceki gün görenleri duygulandıran bir olay yaşandı. 3 çocuk annesi Sevim Saraçlı bir çiftin kar içerisine düşürdüğü alyansı bularak zabıta ekiplerine teslim etti. Tutanak karşılığı alyansı teslim alan zabıta sahibini arıyor.

Zonguldak'ta insanlık ölmemiş dedirtti: Karın içinde bulduğu alyansı zabıtaya teslim etti
01-02-2022 16:08
Google News

Önceki gün Mithatpaşa Mahallesi Bülent Ecevit Caddesi'nden şehir merkezine yürüyen 3 çocuk annesi Sevim Saraçlı, karın içerisinde gümüş bir alyans farketti. Saraçlı, alyansı karın içerisinden alarak sahibine ulaşması için zabıta ekiplerine götürdü. Tutanak karşılığında yüzüğü teslim alan zabıta ekipleri, sahibine ulaştırmak için çalışma başlattı.

Elazığ'da 2 çocuk annesi kadın yapamazsın diyenlere inat seyis olmanın gururunu yaşıyorElazığ'da 2 çocuk annesi kadın yapamazsın diyenlere inat seyis olmanın gururunu yaşıyorANLAMLI HAREKETİ TAKDİR TOPLADI

Sevim Saraçlı’nın bu anlamlı hareketi ise takdir topladı. Adeta insanlık ölmemiş dedirten Sevim Saraçlı, daha önce de benzer bir durum yaşadığını anlattı. İHA'ya konuşan Saraçlı, "Bülent Ecevit Bulvarı üzerinde buldum. Karın üstünde buldum. Yüzüğün içinde Dilan-Burak yazıyordu. 2020 tarihi de yazıyordu. Örnek olsun. Daha önce yine böyle bir şey başıma geldi. Çanta bulmuştum. Onu da sahibini verdim. O da öğrenci çıkmıştı” dedi.

KAYNAK : İHA
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Gaziantep'te hangi belediyeyi daha başarılı buluyorsunuz?