USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Yılan Hikayesi'nin başrolleri Meltem Cumbul ve Memet Ali Alabora yıllar sonra buluştu

1999-2002 yılları arasında yayınlanan Yılan Hikayesi dizisinin başrol oyuncuları Memet Ali Alabora ve Meltem Cumbul yıllar sonra Londra'da bir araya geldi. İkili, buluşmadan çektikleri fotoğrafı da sosyal medya hesaplarından paylaşmayı ihmal etmedi.

Yılan Hikayesi'nin başrolleri Meltem Cumbul ve Memet Ali Alabora yıllar sonra buluştu
04-04-2022 14:41
Google News

Türk televizyon tarihine damga vuran Yılan Hikayesi'nin başrol oyuncuları, seneler sonra buluştu. Gezi Davası'nda müebbet hapis cezası istemiyle yargılanan ve hakkında yakalama kararı olduğu için Londra yaşayan Memet Ali Alabaro, yaşadığı ülkede Meltem Cumbul ile buluştu.

AYNI ANDA PAYLAŞIM YAPTILAR

Son olarak 1999-2002 yılları arasında yayınlanan dizide rol alan iki oyuncu, buluşmalarından kareleri de sosyal medya hesaplarından aynı anda paylaştı. Alabora, paylaşıma "Nihayet" notunu yazarken Meltem Cumbul da aynı notla paylaştı. İkilinin paylaşımı kısa sürede binlerce yorum ve beğeni aldı. 44 yaşındaki Memet Ali Alabora'nın beyazlayan saçları da dikkatlerden kaçmadı.

Yılan Hikayesi'nin başrolleri Meltem Cumbul ve Memet Ali Alabora yıllar sonra buluştuYılan Hikayesi'nin başrolleri Meltem Cumbul ve Memet Ali Alabora yıllar sonra buluştuYılan Hikayesi'nin başrolleri Meltem Cumbul ve Memet Ali Alabora yıllar sonra buluştu
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Bugün seçim olsa kime oy verir siniz?