USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Yargı 19.bölüm fragmanı verildi mi? Başkası bekleniyordu! Meğer gerçek bambaşkaymış

Yargı dizisinde dengeleri tepetaklak eden cinayeti kimin işlediği mevzusu masaya yatırılmış ve günlerde çeşitli isimler üzerinde yoğunlaşmışlardı. Ceylin'in verdiği ifadelere göre ilk etapta pek çok kişi katilin bir kadın olabileceğini düşünse de Yargı son bölümde gerçe

Yargı 19.bölüm fragmanı verildi mi? Başkası bekleniyordu! Meğer gerçek bambaşkaymış
31-01-2022 14:11
Google News

Yakın bir zaman önce hangi ismin Engin'in ölümüne sebebiyet verdiği ve bununla da sınırlı kalmayıp suçu Ceylin'in üstüne yıkmaya çalıştığı Yargı dizisinde kafaları kurcalamıştı.

Teşkilat 33.bölüm fragmanı için nefesler tutuldu! Yaşayabilecek mi: Usta oyuncu ayrılıyor mu?Teşkilat 33.bölüm fragmanı için nefesler tutuldu! Yaşayabilecek mi: Usta oyuncu ayrılıyor mu?

Kısa süreli hafıza kaybı geçirse de yaşananları tekrardan hatırlamaya başlayan Ceylin'in vermiş olduğu ifadeler doğrultusunda katilin bir kadın olabileceği zannedilmişti. Söylediklerinden yola çıkılarak Seda ve Neva karakterleri şüpheli olarak gösterilmişti fakat son anda izleyenlerin tahminlerinin ötesine geçecek bir gelişme meydana geldi.

Gönül Dağı 50.bölüm fragmanı verildi mi? Suçsuzluklarını kanıtlayabilecek mi? Nezarethanede...Gönül Dağı 50.bölüm fragmanı verildi mi? Suçsuzluklarını kanıtlayabilecek mi? Nezarethanede...

Birinci bölümden bu yana beklenmedik gelişmeleriyle seyircileri her defasında ters köşeye yatıran ve ezber bozan sahneleriyle şaşırtmaya devam eden Yargı dizisinde 'Katil kim?' sorusunun yanıtı belli oldu. Senaristi bu haftaki bölümde ekran başındakilere geçmişe yeniden götürdü ve cinayet gecesini tüm ayrıntılarıyla göstererek eksik kalan parçaları tamamladı.

Pek çok kişi katil olarak kadın bir karakteri göreceğini umarken Niyazi'nin gösterilmesi sonrasında hayretler içerisinde kaldı. Yargı dizisinde saçlarının uzun olmasından ötürü seyircileri yanıltan Niyazi'nin Engin'in katili olması geceye damgasını vurdu.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Gaziantep'te hangi belediyeyi daha başarılı buluyorsunuz?