USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Sözleri tepki çekmişti! Fıs Fıs İsmail geri adım attı!

“Kadınlar tayt giymesin” ve “Metroda öpüşürsen ben devreye girerim” sözleriyle tepki çeken Süleyman Yağcı özür diledi.

Sözleri tepki çekmişti! Fıs Fıs İsmail geri adım attı!
31-03-2022 12:02
Google News

Çocuklar Duymasın'da canlandırdığı 'Fıs Fıs İsmail' karakteriyle tanınan Süleyman Yağcı, sosyal medyada günlerce konuşulan ve tepki çeken sözleriyle ilgili sosyal medya hesabından video paylaştı.

Süleyman Yağcı, "Kelimem maksadını aştı ve bunun için de kırdığım bütün kalplerden özür diliyorum. Niyetim kötü değil! Niyetim; kardeşçe, dostça, sevgi dolu bir hayat yaşamak" dedi.

NE OLMUŞTU
Süleyman Yağcı ilk olarak kadınların tayt giymemesi gerektiğini savunmuş, "Bazı kadınlar öyle tayt giyiyor ki gerçekten iğrenç. Her şeyin bir kuralı vardır. Aşka, sevgiye, giyinmeye karşı değilim. Demokrat bir adamım" demişti.

Süleyman Yağcı, daha sonra katıldığı bir programda da "Sen sevgilinle metroda öpüşürsen, çocuk parkında öpüşürsen, kafeteryada öpüşürsen ben devreye girerim. Öyle bir hakkım var. Öpüşemezsin kardeşim. Hiç kimse halka umum olan yerde sevgilisiyle öpüşemez. Kural vardır, ahlak vardır. Burası Türkiye Cumhuriyeti'dir. Atatürk ilke ve inkılaplarıyla kanunlar belirlenmiştir. El ele yürüdü ben buna bir şey demem, öpüşmekten bahsediyorum. Otobüste sıkıştırıyor kızı köşeye, var mı böyle bir hakkı ya?" diye konuşmuştu.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Bugün seçim olsa kime oy verir siniz?