USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Siyaset

SEÇİMİ KİM KAZANACAK

Seçimi sandıkta kazanmak için, partinin sandık başında güvenilir olması, sayımların bitene kadar başında durması ve halkın teveccühünün olması şarttır.

SEÇİMİ KİM KAZANACAK
27-04-2023 15:20
27-04-2023 15:34
GAZİANTEP
Google News
Genelde herkes soruyor “Seçimi kim kazanacak?”
Herkes anket yapıyor tahmin yürütüyor.
İşin özü; Seçim öyle parti binasında oturmakla,sosyal medayda fotoğraf yayınlamakla ve haberlere bakıp şu parti kan kaybediyor bu parti şöyle,bize ilgi alaka çok diyerek kazanılmaz.İlk evvela şunu belirtmek isterim seçimi kim kaybederse kendi hataları nedeniyle kaybeder.
Daha çok çalışan, az hata yapan, ekibindekilerin hatalarını ve oy kaybettiren söylemlerini önleyen seçimde öne çıkar.
İkinci ve en önemli husus seçimi kazanmak için ilk önce seçmeni sandığa getirmek için çalışmalar yapmak sonra o oya sandıkta sahip çıkmak ve sonuçlar açıklanana kadar her aşamasında korumak demektir. Sandıkta olmayan oya sahip de çıkamazsınız.
Kısacası seçim sandıkta kazanılır,sandıkta kaybedilir.
Kazanan parti seçimi sandık başında kazanmıştır bunun lamı cimi yoktur.Sandık başında güvenilir partilin varsa,sayımlar bitene kadar başında duruyorsa halkında teveccühü varsa büyük bir ihtimalle seçimi kazandınız demektir.
Demirel’e 
Sandıktan ne çıkar efendim..? diye sormuşlar..
“İçine ne girerse, o çıkar” demiş.
Bu saatten sonra  kim sandığa ne soktuysa..onu  avuçlayacak..Ağlamak zırlamak yok..Herkesin ektiğini biçme vakti geldi..
Seçimi kim mi kazanacak 
Tabiki sandık 
O zaman sandığına sahip çık.
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
Sevil Zeytun
Sevil Zeytun 1 yıl önce
Geliyor Gelmekte olan Tabiki Kemal kılıştar oğlu Kemal kılıçtar oğlu gelirse kesinlikle Türküyeye feraha çıkıcak Ekonomi düzelecek özğürlük olucak yani okadar çok şeyler düzelecekki buna canı gönülden inanıyorum yani Açıkcası Herşey çok güzel olacak inşallah ????❤️????????????????????????????????????????
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Gaziantep'te hangi belediyeyi daha başarılı buluyorsunuz?