USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Şarkıcı Betül Demir tezgâh başına geçerek Bilecik Bezi dokudu

Bilecik'in '100. Yıl Kurtuluş Festivali' için kentte gelen şarkıcı Betül Demir, tezgâh başına geçerek Bilecik Bezi dokudu.

Şarkıcı Betül Demir tezgâh başına geçerek Bilecik Bezi dokudu
31-08-2022 15:01
Google News

Demir, Bilecik yöresine ait lezzetlere hayran kaldı. Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı ile birlikte Bilecik Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi üyelerini ziyaret eden şarkıcı Betül Demir, dokuma tezgâhı başına geçerek Bilecik bezinden kendisine şal dokudu. Bilecik'te olduğu için duyduğu memnuniyeti ifade eden sanatçı, kadınlar eliyle yapılan çalışmaları da mutlulukla karşıladığını söyledi.

‘'Bilecik'te her yönüyle kadın dayanışmasını gördüm''
Bilecik'te kadın belediye başkanı görmekten de büyük mutluluk duyduğunu kaydeden Betül Demir, Başkan V. Melek Mızrak Subaşı'na görevinde başarılar diledi. Başkan V. Melek Mızrak Subaşı da konser dolayısı ile Betül Demir'i Bilecik'te ağırladıkları için duyduğu memnuniyeti ifade ederek, teşekkür etti.

Kooperatif üyeleriyle sohbet eden Betül Demir, sosyal medya hesaplarında Bilecik'e ait güzellikleri büyük bir keyifle paylaşacağını söyledi. Şarkıcı Betül Demir'e Bilecik bezinden yapılan hediyeleri takdim eden Başkan V. Subaşı, hatıra fotoğrafları çektirdi.

Cem Kaan Toka

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Bugün seçim olsa kime oy verir siniz?