USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eşi Ece Erken cinayet anının yayınlanmasına isyan etti

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu silahlı saldırı sonucu öldürülen sunucu Ece Erken sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, eşinin ölüm anına ilişkin yeni görüntülerin yayınlanmasına tepki gösterdi.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eşi Ece Erken cinayet anının yayınlanmasına isyan etti
01-02-2022 20:17
Google News

Beşiktaş'ın eski yöneticisi ve ünlü sunucu Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, önceki günlerde Bakırköy'deki bir balıkçıda alacak verecek tartışması olduğu iddia edilen olay sonucu öldürüldü. Mahmutyazıcıoğlu'nun cenazesi memleketi Rize'de defnedilirken, bugün olayla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinin en net görüntüleri ortaya çıktıŞafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinin en net görüntüleri ortaya çıktıMagazin

YENİ GÖRÜNTÜLERİN YAYINLANMASINA İSYAN ETTİ

Ece Erken, olayın yeni görüntülerinin çeşitli basın yayın mecralarında kullanılmasıyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Erken, "Cinayetin yeni görüntüleri, net görüntülerini vermek nedir? Niye? Nasıl yayınlayabiliyorsunuz? Nasıl bu kadar acımasızsınız? Kızlarını, beni, sevenlerini neden düşünmüyorsunuz?" dedi.

"BU GÖRÜNTÜLERLE NASIL YAŞAYACAĞIZ?"

Erken, paylaşımının devamında ise şunları söyledi: Biz nasıl bu görüntülerle yaşayacağız? Neden acımıza acı katıyorsunuz? Görüntü yerine haberlerde neden kaçak olan katillere Seccad Yeşil ve Serkan Dakman'a yer vermiyorsunuz?"

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Gaziantep'te hangi belediyeyi daha başarılı buluyorsunuz?