USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Yaşam

Osmaniye'de belediye personelinden insanlık ölmemiş dedirten davranış!

Osmaniye'de etkili olan yoğun kar yağışı sonrası Zorkun Yaylası'nda yol açma çalışmalarına katılan belediye personeli donmak üzereyken yavru köpek buldu. Personel yaktığı ateşle köpeği ısıtarak insanlık ölmemiş dedirtti.

Osmaniye'de belediye personelinden insanlık ölmemiş dedirten davranış!
03-02-2022 09:30
Google News

Osmaniye’de önceki günlerde etkili olan yoğun kar yağışı sonrası yüksek kesimler beyaza büründü. Kar yağışıyla birlikte karla mücadele çalışmalarını kesintisiz devam ettiren Osmaniye Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yoğun kar yağışına maruz kalan Zorkun Yaylası’nda yol açma ve kar temizleme çalışmalarına devam ediyor.

Şoför otobüste unutulan poşeti çöp sandı, içinden çıkan 4900 TL'yi görünce şok olduŞoför otobüste unutulan poşeti çöp sandı, içinden çıkan 4900 TL'yi görünce şok oldu

İNSANLIK ÖLMEMİŞ DEDİRTTİ

Çalışmaları sırasında zor durumda kalan vatandaşlarında imdadına yetişen ekipler bu defa bir yavru köpeğe el uzattı. Dondurucu soğukların etkili olduğu yaylada karlar içerisinde kalan yavru köpeği fark eden bir belediye personeli köpeği yaşatabilmek için elinden geleni yaptı. Kapalı bir alana getirdiği köpeği hayatta tutmaya çalışan personel yaktığı ateşle köpeği ısıtmaya çalıştı. Görüntülerde köpeğin haline üzülen personelin bu davranışı insanlık ölmemiş dedirtti.

KAYNAK : İHA
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Gaziantep'te hangi belediyeyi daha başarılı buluyorsunuz?