USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Yaşam

Oruçluya saygıyı bile hazmedemediler... ODA TV ve Cumhuriyet'ten skandal manşetler

İslam karşıtı medyada İstanbul'da Atilla Uras Anadolu Lisesi'nde oruç tutan öğrencilere dikkatli ve hassas davranılması gerektiğine ilişkin yazı "gericilik" diye lanse edildi.

Oruçluya saygıyı bile hazmedemediler... ODA TV ve Cumhuriyet'ten skandal manşetler
02-04-2022 19:45
Google News

Her yıl Ramazan ayında bir kısım medyada Müslümanlara karşı yürütülen algı operasyonu bu yıl da kendini gösterdi.

İstanbul Maltepe'deki Atilla Uras Anadolu Lisesi Müdürü Ulvi Ziya Akbaba'nın, oruç tutmayan öğretmen ve öğrencilerin Ramazan ayı boyunca oruç tutan kişilere daha dikkatli ve hassas davranmaları ve yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını kantin bölümünde gidermeleri gerektiğine ilişkin yazısı İslam karşıtı algı operasyonu malzemesine dönüştürüldü.

Konuyu "Oruç talimatı" başlığıyla manşetinden veren ODA TV ve Cumhuriyet Ramazan hatırlatmasını "şeriatvari hamle" diye tanımlayan Eğitim-İş Genel Başkanı Kadem Özbay'ın yorumuyla okuyucularına servis etti.

Selçuk Bayraktar ODA TV'nin yalan haberi ile dalga geçtiSelçuk Bayraktar ODA TV'nin yalan haberi ile dalga geçti

KADEM'den Oda TV'nin yalan haberine suç duyurusuKADEM'den Oda TV'nin yalan haberine suç duyurusu

Eski Oda TV’cilerin avukatı FETÖ borsası kurmaktan gözaltına alındıEski Oda TV’cilerin avukatı FETÖ borsası kurmaktan gözaltına alındı

EĞİTİM-İŞ GENEL BAŞKANI KADEM ÖZBAY: GERİCİLİK KONUSUNDA VİTES YÜKSELTİLDİ

Eğitim-İş Genel Başkanı Kadem Özbay okul müdürünün yazısını AK Parti'nin gericiliği olarak görülmesi gerektiğini ifade ederek "Eğitim-iş olarak bu şeriatvari hamlelere karşı mücadelemizi hem eylemliliğimizle hem hukuki yollara başvurarak koruyacağımızı, kamuoyunu bilgilendirme görevimizi aksatmadan ifa edeceğimizi, bu ülkenin geleceği olan ve Başöğretmen'in bize emanet ettiği çocuklarımızı bu karanlığa feda etmeyeceğimizi ilan ediyoruz." açıklamasını yaptı.

CUMHURİYET: GERİCİLİK

Olayı "Bir gerici müdür daha!" başlığıyla sosyal medyadan paylaşan Cumhuriyet İslam karşıtı kirli algı operasyonunu devam ettirdi.

Cevap ve düzeltme gazetesi: CumhuriyetCevap ve düzeltme gazetesi: Cumhuriyet

Yalan 'Cumhuriyeti!' Ziya Selçuk gerçeği ortaya çıkardıYalan 'Cumhuriyeti!' Ziya Selçuk gerçeği ortaya çıkardı

Diyaneti hedef alan Cumhuriyet İslam'ın hükmüyle dalga geçti: Pasta caiz değilDiyaneti hedef alan Cumhuriyet İslam'ın hükmüyle dalga geçti: Pasta caiz değil

ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Bugün seçim olsa kime oy verir siniz?