USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Eğitim

Nihat Hatipoğlu Gaziantep'e Veda Etti

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nde yeniliklere öncülük ederek ilkleri başaran kurucu Rektör Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, veda mesajı yayınladı. Gaziantep’te görev yaptığı 4 yıllık süre içerisinde desteklerinden dolayı Gazianteplilere teşekkür eden Hatipoğlu, GİBTÜ’yü daha da ileri taşımak için her zaman destek olmaya hazır olduğunu ifade etti.

Nihat Hatipoğlu Gaziantep'e Veda Etti
15-03-2023 14:13
15-03-2023 14:17
Google News

Rektör Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun ayrılışının ardından yayınladığı veda mesajı şöyle;

“Değerli GİBTÜ’lüler kıymetli mesai arkadaşlarım, kadirşinas öğrenci arkadaşlarım, GİBTÜ’ye gönül verenler… Ocak 2019 tarihinden itibaren, 4 yıl boyunca yürütmüş olduğum Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (GİBTÜ) Kurucu Rektörlüğü vazifesinden resmi sürem dolduğu için ayrılmış bulunmaktayım. Görev yapmış olduğum süre içerisinde vermiş olduğunuz destek ve yapmış olduğunuz özverili çalışmalar için çok teşekkür ederim. Bir yandan sizlerden, güzel üniversitemizden, Gaziantep’ten ayrılacak olmanın hüznünü yaşarken, bir diğer yandan hep birlikte güzel eserler üretmiş olmaktan dolayı gurur duyuyorum.

Beraberce bugünlere getirdiğimiz GİBTÜ’yü daha da ileri götürmek için var gücümle destek olmaya her zaman hazırım. Bu duygu ve düşüncelerle sizlere veda ederken, güzel işlere imza atmamızda emeği geçen herkese bir kez daha yürekten teşekkür ediyorum. Bu süreçte bize destek olan yerel medyamızın güzide temsilcilerine teşekkür ederim. Bizi kucaklamış olan Gaziantep halkına sonsuz sevgilerimi iletirim. Personelimize ve akademisyen hocalarıma uyumlu gayretlerinden ötürü şükranlarımı sunarım…

Bu onurlu görev için beni layık gören Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı arz eder; rektörlüğe atanan Prof. Dr. Şehmus Demir’e başarılar dilerim. Selam, sevgi ve saygılarımla…Allah’a emanet olunuz.”

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Bugün seçim olsa kime oy verir siniz?