USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Kurtlar Vadisi hakkında itiraflara bir yenisi daha eklendi! Öyle şeyler söyledi ki...

Yıllar önce yayınlanmış olmasına rağmen etkilerini hissettirmeye devam eden Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili su üstüne çıkan detaylara bir yenisi daha eklendi. Hali hazırda sunuculuk görevini icra eden Oylum Talu’nun Kurtlar Vadisi hakkında yaptığı itiraf sosyal medyanın gündemin

Kurtlar Vadisi hakkında itiraflara bir yenisi daha eklendi! Öyle şeyler söyledi ki...
23-04-2023 12:08
Google News

En unutulmayan yapımlar arasındaki yerini alan ve izleyenlerin yeniden başlaması için yoğun talepte bulunduğu Kurtlar Vadisi hakkında yeni bir bilgi daha gün yüzüne çıktı. Yetenek Sizsiniz Türkiye isimli yarışma programında geçici olarak jüri koltuğuna oturmasıyla tanınırlık kazanan Oylum Talu’nun gerçekleştirdiği itiraf sosyal medya gündemine kendine geniş ölçüde yer buldu.

TRT1’in 2 tarihi dizisinde birden rol almıştı! Kuruluş Osman’la ortalığı çalkalayacakTRT1’in 2 tarihi dizisinde birden rol almıştı! Kuruluş Osman’la ortalığı çalkalayacak

Davet edildiği bir TV programında çok konuşulacak açıklamalara imza atan Oylum Talu, reytingleri kasıp kavuran Kurtlar Vadisi dizisinden kendisine teklif götürüldüğünü anlattı. ‘Elif’ rolünü üstlenmesi için görüşmeye çağrıldığını sözlerine ekleyen Oylum Talu, Osman Sınav’dan gelen teklife onay vermediğini ve bu sebepten ötürü de duyduğu pişmanlığı itiraf etti.

Erken Baskı, İkonoskop, Bir Yaz Gecesi Rüyası, Oylum ile Anlatacaklarım Var, Burası Hafta Sonu gibi programlar sunan Oylum Talu, "Geçenlerde Bahadır Özdener programa geldiğinden anlatmıştı. O yüzden rahatlıkla anlatacağım. Onlar Kurtlar Vadisi'ni ilk yazmaya başladığında o dönem bana bir telefon geldi. Normalde söylemiyorum hangi dizilerden teklif geldiğini. Elif rolü için bana teklif gelmişti. Dizinin yapımcısı Osman Sınav ile görüşmeye gittik. Ben gazeteci olacağım diyerek teklifi reddettim. Sonra çok pişman oldum." şeklinde ifadelere yer verdi.

‘Gazeteci olacağım’ gerekçesiyle sunulan teklifi elinin tersiyle iten Oylum Talu, bilindiği üzere Habertürk, Bloomberg HT, TV8 gibi kanallarda sunuculuk mesleğini yerine getirmişti.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Gaziantep'te hangi belediyeyi daha başarılı buluyorsunuz?