USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Kopan çatı kara yolu ve metro hattının üzerine düştü

Bursa'dagece saatlerinde şiddetini artıran lodos nedeniyle 3 katlı binanın çatısını yerinden koparak, cadde ve metre hattının üzerine düştü.

Kopan çatı kara yolu ve metro hattının üzerine düştü
18-01-2023 06:43
Google News

Olayda şans eseri yaralanan olmazken, Bursa- Ankara karayolu kısa süreliğine alternatif güzergahtan sağlandı. Metro hattı üzerinde meydana gelen hasarın giderilmesi için çalışma başlatıldı.

Bursa'da sabah saatlerinden itibaren etkili olan lodos, yaşamı olumsuz yönde etkiledi. Saat 02.00 sıralarında lodosun etkisiyle merkez Yıldırım ilçesi Hacıvat Mahallesinde bulunan 3 katlı bir binanın çatısı uçarak, metro hattı ile Ankara karayolu üzerine düştü. Karayolu üzerinde araç bulunmaması ve metro hattının da 24.00 ile 06.00 saatlerinde çalışmaması nedeniyle olayda yaralanan olmadı. Çevredekilerin ihbarı üzerine bölgeye polis, itfaiye ve belediye ekipleri sevk edildi.Polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken, Bursa- Ankara yolunda trafik alternatif güzergahtan sağlandı. Metro hattı üzerinde yapılan incelemede ise çatıdan kopan parçaların raylara zarar verdiği belirlendi. Karayolu üzerine dağılan parçalar ise temizlendikten sonra karayolu tekrar ulaşıma açıldı. Metro hattı üzerindeki hasarın giderilmesi için çalışma başlatıldı.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Gaziantep'te hangi belediyeyi daha başarılı buluyorsunuz?