USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Eğitim

Gaziantep'te öğrencilere kıyafet ve kitap hediye edildi

Gaziantep'te "ihtiyacı olana bir el de sen uzat" projesi kapsamında, ihtiyaç sahibi ilkokul öğrencilerine kıyafet, ayakkabı ve kitap hediye edildi.

Gaziantep'te öğrencilere kıyafet ve kitap hediye edildi
29-12-2022 13:06
29-12-2022 13:11
Google News

Empati İlkokulu'ndan yapılan açıklamaya göre, sınıf öğretmeni Ganime Kılıçparlar'ın hayata geçirdiği "ihtiyacı olana bir el de sen uzat" projesi kapsamında, veliler kermes düzenledi.

Elde edilen gelirlerle alınan kıyafet, ayakkabı ve kitaplar, farklı okullardaki ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırıldı. Ayrıca projeyle Serince İlkokulu kütüphanesine kitap yardımında bunuldu.

Kılıçparlar, yaptığı açıklamada, Mevlana'nın, "Bir mum, diğer mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez" ve "Mutluluğu tatmanın yegane çaresi onu paylaşmaktır. Çünkü mutluluk ikiz doğar" sözlerini hatırlatarak, "Paylaşmanın güzelliği, farklı coğrafyalarda farklı dillerle ifade edilse de ortak sevgi duygusu etrafında birleşir. Güzellik ve sevginin paylaşılarak çoğaldığını bizlere gösteren, ihtiyaç sahiplerinin yüzlerinde bir gülümsemeye vesile olan bu tür projelerin daha da yaygınlaştırılması en büyük temennimiz." ifadelerini kullandı.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Bugün seçim olsa kime oy verir siniz?