USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Siyaset

Gaziantep AK Parti Milletvekili Adayı Özkeçeci’ye Vatandaşlardan ÖTV Memnuyeti

AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı M. Eyüp Özkeçeci, vatandaşlarla bir araya gelerek 14 Mayıs seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Gaziantep AK Parti Milletvekili Adayı Özkeçeci’ye Vatandaşlardan ÖTV Memnuyeti
27-04-2023 15:40
27-04-2023 15:46
GAZİANTEP
Google News

2’nci sıra Milletvekili Adayı M. Eyüp Özkeçeci, daha iyi bir Türkiye için yapılan her çalışmayı duyurmak için kentin her bölgesine ziyaretlerde bulunup vizyon ve yapılan çalışmaları anlatıyor.

Vekil Adayı Eyüp Özkeçeci, il ve ilçe teşkilat yönetimleriyle birlikte Kardelen Taksi Durağı'nda esnafla bir araya gelerek talep ve önerileri dinleyerek notlar aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Bursa'da yaptığı "Taksi, dolmuş, minibüs, midibüs, otobüs, çekici, kamyonla taşımacılık yapan esnafımız aynı cins taşıtlarını yenilerken Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) ödemeyecek" şeklindeki açıklaması, yurt genelinde büyük bir coşku ile karşılanırken, araçlarını sürekli kullanmaktan dolayı daha kısa sürede yıprandığını belirten esnaflar, müjdelenen ÖTV muafiyeti ile ilgili Özkeçeci’ye memnuniyetlerini dile getirdi.

Müşterilere daha iyi hizmet verebilmek için araçlarını kısa sürede yenilemek isteyen taksi esnafı ‘Yaparsa Ak Parti Yapar’ diyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür dileklerinde bulundu.

Yaptığı saha çalışmalarında büyük bir ilgiyle karşılanan Mehmet Eyüp Özkeçeci, “Tüm gayretimiz milletimizin huzuru, istihdamı ve refah içinde yaşayabilmeleri” açıklamalarında bulundu.

Seçim çalışmaları kapsamında mahalle muhtarlıklarından vatandaşın istek ve taleplerini yakından takip eden Özkeçeci, doğru adımlarla Türkiye Yüzyılı’nı kurmak için çalışmalarına devam ediyor.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Gaziantep'te hangi belediyeyi daha başarılı buluyorsunuz?