USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

GAÜN’de Tekstil ve Halı Sektöründe Pazarlama paneli

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Güzel Sanatlar Fakültesi ev sahipliğinde, tekstil ve halı sektöründe pazarlama stratejilerinin ele alındığı 'Tekstil ve Halı Sektöründe Pazarlama' paneli gerçekleştirildi.

GAÜN’de Tekstil ve Halı Sektöründe Pazarlama paneli
08-03-2024 12:58
08-03-2024 13:00
GAZİANTEP
Google News

Panelin moderatörlüğünü yapan GAÜN Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Deniz Vuruşkan, panelin öğrencilere yeni bakış açıları kazandıracağını belirterek, öğrencilerin sektörle ilgili güncel bilgilerle donatılmasının mezuniyet sonrası kariyerlerine büyük katkı sağlayacağını ifade etti.
Panelistlerin Gaziantep tekstil ve halı sektörünün öncü isimleri olduğunu vurgulayan Doç. Dr. Vuruşkan, “Gaziantep, Türkiye'nin önemli sanayi merkezlerinden biri olarak özellikle halı ve tekstil sektörlerindeki yerini belirgin bir şekilde ortaya koymaktadır. Bugün burada bulunan konuklarımız tekstil ve halı sektöründe pazarlama konusunda uzun yıllara dayanan deneyimlerini bilgilerini bizimle paylaşacak. Faydalı bir etkinlik olacağını düşünüyor ve geldikleri için teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Panelde konuşmacı olarak Lütfullah Sabri Bozkurt, Gültekin Atar ve Zübeyir Irmak yer aldı. Konuşmacılar Gaziantep’in halı üretimindeki öncü konumu, dünya çapında tanınır olmanın ve markalaşmanın önemi, halı ve tekstilin ihracat ve istihdamdaki önemi konularında bilgi ve iş deneyimlerini öğrencilerle paylaştı.
Panelin sonunda öğrenciler sektör hakkında merak ettiği soruları panelistlere yönelterek, sektör hakkında bilgi edinme fırsatı buldu.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Gaziantep'te hangi belediyeyi daha başarılı buluyorsunuz?