USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Gastronomi Ödülleri sahiplerini buluyor

Dünyaca ünlü Mutfağıyla Gastronomi anlamında Unesco fark oluşturan Şehirler Ağına girmeyi başaran İlk Türk Şehri olan Gaziantep’te düzenlenecek olan Gastronominin Yıldızları Ödül Töreninde Ödüller sahiplerini buluyor.

Gastronomi Ödülleri sahiplerini buluyor
06-05-2024 17:14
06-05-2024 17:18
GAZİANTEP
Google News

Gaziantep yemek kültürüne gerek akademik anlamda gerekse de yerel lezzetlerle emek vermiş, marka olmuş kişi, Kurum, ve İşletmelerin Ödül alacağı Gastronominin Yıldızları Ödül töreni 25 Mayıs tarihinde saat 19.00’da Şehitkamil Sanat Merkezinde düzenlenecek.
Sunuculuğunu Fatoş Tapan’ın üstleneceği Ödül Töreni’nde, Gaziantep’in usta Tiyatro oyuncusu Orhan Uslu Gastronomi üzerine bir Tiyatro Gösterimi yapacak. Ödül Törenine Ulusal anlamda Amerika’dan Dünya Pizza Şampiyonu Hakkı Akdeniz’de katılırken Törenin başında Gaziantepli ünlü Sanatçılar da sevilen Gaziantep türkülerini seslendirecek. Kent’te İlk kez düzenlenecek olan Gastronominin Yıldızları Ödül töreni şehirde de ayrı bir heyecan oluşturdu. Uluslararası Gastronomi Federasyonu, Lezzet Dünyası Dergisi ve F1 Medya Ajansı’nın birlikte organize ettiği Gastronominin Yıldızları Ödül töreni, İçeriği ve katılımcılarıyla Kentimizin Ulusal anlamda tanıtımına da önemli katkı sunarak Gastronomi sektöründe markalaşmış olan Gazi Şehrimizin bilinirliliğini de daha üst seviyelere taşımayı hedefliyor.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Gaziantep'te hangi belediyeyi daha başarılı buluyorsunuz?