USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Emine Erdoğan'dan 'Uluslararası Kırmızı Yelek Gönüllülük Ödül Töreni' paylaşımı

Emine Erdoğan, Türk Kızılayın düzenlediği "Uluslararası Kırmızı Yelek Gönüllülük Ödül Töreni"nde gönüllülük faaliyetleriyle ödüle layık görülen isimleri ve kurumları tebrik etti.

Emine Erdoğan'dan 'Uluslararası Kırmızı Yelek Gönüllülük Ödül Töreni' paylaşımı
03-12-2022 20:39
Google News
İstanbul

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Türk Kızılay tarafından Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen "Uluslararası Kırmızı Yelek Gönüllülük Ödül Töreni"ne ilişkin sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Başkasının derdiyle dertlenmek, sorunlara çare aramak toplum olmanın bir gerekliliğidir. Zira insanlığın aynası iyilikle parlar.

Ülkemizin yüz akı olarak dünyaya uzanan dost elimizin timsali @Kizilay'ın Kırmızı Yelek Uluslararası Gönüllülük Ödül Töreni’ne katıldım. #GönüllüOl pic.twitter.com/UsfdBKDFh7

— Emine Erdoğan (@EmineErdogan) December 3, 2022

Erdoğan, "#DünyaGönüllülükGünü" ve "#GönüllüOl" etiketleriyle yaptığı paylaşımda, şunları kaydetti:

"Başkasının derdiyle dertlenmek, sorunlara çare aramak toplum olmanın bir gerekliliğidir. Zira insanlığın aynası iyilikle parlar. Ülkemizin yüz akı olarak dünyaya uzanan dost elimizin timsali @Kizilay'ın Kırmızı Yelek Uluslararası Gönüllülük Ödül Töreni'ne katıldım. Gönüllülük faaliyetleriyle ödüle layık görülen ülkemizden ve dünyadan isimleri, kurum ve STK'ları yürekten tebrik ediyorum. İnsanın insana olan inancını pekiştiren gönüllülük geleneğinin yaygınlaşmasını diliyor, Türk Kızılay ailesine teşekkür ediyorum."

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Gaziantep'te hangi belediyeyi daha başarılı buluyorsunuz?