USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Siyaset

Emine Erdoğan'dan köy tipi kalıcı afet konutu paylaşımı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde köy tipi kalıcı afet konutlarına kavuşan depremzedelere "hayırlı olsun" dileklerini iletti.

Emine Erdoğan'dan köy tipi kalıcı afet konutu paylaşımı
26-04-2023 19:08
Google News
Ankara

Emine Erdoğan, sosyal medya hesabından Gaziantep Nurdağı'nda yapımı tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilen köy tipi kalıcı afet konutlarına ilişkin paylaşımda bulundu.

Devletimiz, bütün enerjisini, dikkatini ve kadrolarını deprem mağduru vatandaşlarımızın gönüllerini ihya etmek, şehirlerimizi yeniden inşa etmek için seferber etti.

Çok kısa bir sürede inşaatı tamamlanan ve hak sahiplerine teslim edilen köy tipi kalıcı afet konutlarının… https://t.co/vowMNM2lUK

Emine Erdoğan (@EmineErdogan) April 26, 2023

Devletin bütün enerjisini, dikkatini ve kadrolarını deprem mağduru vatandaşların gönüllerini ihya, şehirleri yeniden inşa etmek için seferber ettiğini belirten Emine Erdoğan, şunları kaydetti:

"Çok kısa bir sürede inşaatı tamamlanan ve hak sahiplerine teslim edilen köy tipi kalıcı afet konutlarının, depremzede vatandaşlarımızın yüreğine su serptiğine inanıyorum. Bilhassa çevre dostu yaklaşımla tasarlanan akıllı konutlarda vatandaşlarımız, bahçelerinde ve tarlalarında kullanabileceği kompost gübresini kendisi üretebilecek. Yuvalarına kavuşan kardeşlerimize hayırlı olsun dileklerimi iletiyor, emeği geçen herkese en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum."

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Gaziantep'te hangi belediyeyi daha başarılı buluyorsunuz?