USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Davayı Devam Ettirmeye Gücüm Kalmadı

Eski sevgilisi oyuncu Sermiyan Midyat'ın iki yıl önce kendisine şiddet uyguladığı iddiasıyla açılan davada istediği sonuç çıkmadığından dolayı çok üzgün olduğunu söyleyen oyuncu Sevcan Yaşar, davadan sonra ilk kez konu hakkında konuştu.

Davayı Devam Ettirmeye Gücüm Kalmadı
03-04-2022 13:24
Google News

Sevcan Yaşar, uzun bir aradan sonra önceki gün Nişantaşı City's'de görüntülendi. Mahkemede istediği sonuç çıkmadığı için davayı kafasında kapattığını söyleyen Yaşar, "O konu kapandı aslında. Türkiye'de adaletle ilgili sistem kadınlar açısından çok mükemmel yürümüyor. Benim için de mükemmel yürümedi. Davayı geri çekmedim. İstediğim sonucu alamadım. Davam ettirseydim alacaktım fakat devam ettirmeye gücüm yoktu. Bu konu benim için çok hassas ve bana da iyi gelmediği için konuyu kafamda kapattım. Benim için geçmişte kalan bir konu çok da konuşulacak bir şey yok" dedi.

Sermiyan Midyat, oyuncu sevgilisi Sevcan Yaşar'a şiddet uyguladığı iddiasıyla, hapis cezası istemiyle yargılandığı davada 1120 TL adli para cezasına çarptırılmıştı. Midyat, 'hakaret' ve 'tehdit' suçlarından ise beraat etmişti.

Davayı Devam Ettirmeye Gücüm Kalmadı Davayı Devam Ettirmeye Gücüm Kalmadı

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Bugün seçim olsa kime oy verir siniz?