USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Ekonomi

CarrefourSA’nın yeni ürünü BIO organik sirke raflarda yerini aldı

Doğal ve organik öz markalı ürün ailesini büyütmeye devam eden CarrefourSA, uluslararası standartlar çerçevesinde üretilen yeni ürünü BIO organik sirkeleri satışa sunduğunu duyurdu.

CarrefourSA’nın yeni ürünü BIO organik sirke raflarda yerini aldı
07-12-2022 11:02
Google News

Türkiye'de yerel üreticilerin desteklenmesi ve markalaşması yolunda uzun yıllardır çalışmalarına devam eden CarrefourSA, öz markalı ürünleriyle uzak yakın demeden coğrafi işaretli ürünleri ve Türkiye'nin lezzetlerini müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Yapılan açıklamaya göre, organize perakende sektörünün öncülerinden CarrefourSA, yeni ürünü BIO organik sirke çeşitleriyle öz markalı ürün ailesini büyütmeye devam ediyor. Markanın güvencesiyle raflarda yerini alan BIO markalı üzüm, alıç ve elma sirkeleri, üretim sürecinde organik meyveler kullanılarak yüzde 100 doğal fermantasyon yoluyla elde ediliyor ve Organik Tarım Kanunu'na uygun olarak sertifikalandırılıyor. 500 ml'lik cam şişelerde sunulan organik sirkeler, uluslararası standartlarda marka tarafından denetlenen tesislerde üretiliyor.

iha.com.tr üzerindeki haberler özet şeklinde yayınlanmaktadır. Haberin video, fotoğraf ve metnine Abone panelinden ulaşabilirsiniz.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ