USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Camdaki Kız'ın sonunda ne oluyor? Camdaki Kız Nalan'ın gerçek hayat hikayesi...

Kanal D'de Perşembe akşamları yayınlana Camdaki Kız dizisinin finali belli oldu. Romandan uyarlanan dizinin sonunda neler olacağı, seyirciyi de oldukça şaşırttı. Peki Camdaki Kız'ın sonunda ne oluyor? Camdaki Kız sonu nasıl bitiyor? İşte Nalan'ın akıl almaz hayat öyküsü...

Camdaki Kız'ın sonunda ne oluyor? Camdaki Kız Nalan'ın gerçek hayat hikayesi...
03-02-2022 16:04
Google News

Kanal D ekranında seyirci ile buluşan Camdaki Kız dizisinin konusu oldukça dikkat çekiyor. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan dizi, gerçek yaşanmış bir hayat öyküsünü anlatıyor.

Kitabın yazarı, Psikolog Gülseren Budayıcıoğlu, kendisine tedavi olmaya gelen hastası Nalan'ın hikayesini bir roman haline getirerek okuyucuya sunmaktadır. İlgi gören kitap da zaman içinde dizi haline dönüştürülmüştür. 

Gülseren Budayıcıoğlu'nun Camdaki Kız adlı romanı

Peki romanın sonunda ne oluyor. İşte dizi haline dönüştürülen Camdaki Kız romanının sonu...

NALAN'IN HİKAYESİ

Nalan Ankara'da dünyaya gelir. Doğumunda annesi hayatını kaybeder. Hayatına anneannesi ve dedesinin yanında devam eder. Annesinin küçük yaşta yaptığı doğumun ardından insanların baskısından ötürü İstanbul'a taşınırlar. 

Camdaki Kız dizisinde Nalan karakteri

Burcu Biricik kimdir? Burcu Biricik nasıl ünlü oldu? Burcu Biricik eski hali...Burcu Biricik kimdir? Burcu Biricik nasıl ünlü oldu? Burcu Biricik eski hali...

ANNE BABASI MEĞER ANNEANNESİ VE DEDESİYMİŞ! 

Ancak Nalan, anneanne ve dedesini öz anne babası sanmaktadır. Annesi ise onu büyük bir baskı ile büyütmektedir. Hatta Nalan, bu baskılar dolayısıyla okula başladığında konuşamaz. Öğretmenleri zekasında bir sorun olduğunu düşünür. Ancak bu sorun zaman içinde aşılır.

Hayatı, bir camın önünde başkalarının hayatını izlemekle geçen Nalan, bir iç mimar olur ve bir şirkette işe başlar. Zaman için bu şirketin sahibinin oğlu Sedat ile evlenir. Evliliğin ardından işi bırakır. Ancak Sedat'la yaptığı evlilikte de aradığı ilgi ve sevgiyi bulamaz. 

ANNESİ FERİDE HANIM'IN İNTİHARI

Babası kalp krizi sonucunda hayatını kaybeder. Nalan gerçekleri babasının vefatından sonra annesinden öğrenir.  Annesi bir süre sonra intihar ederek hayatına son verir. 

Nalan, bu süre zarfında, aile baskısıyla hamile kalır. Doğum yaptıktan sonraki 3 gün içinde bebeği ölür.

Camdaki Kız dizisindeki Feride karakteri

Camdaki Kız 'Feride' kimdir ve kaç yaşındadır? Nur Sürer'in müebbet hapis cezası alan eşi...Camdaki Kız 'Feride' kimdir ve kaç yaşındadır? Nur Sürer'in müebbet hapis cezası alan eşi...

Bu olaylardan sonra Nalan duygusal bir travma yaşayan Nalan, işyerine geri döner. Bu sıralarda da Hayri onun şoförlüğünü yapmaktadır. 

ASLINDA HAYRİ 3 ÇOCUK BABASI! 

Hayri, yoksul bir ailede büyür. Çocuk yaşlarda sık sık babasının şiddetine maruz kalan Hayri, henüz 6 yaşındayken annesi vefat eder. 10 yaşına geldiğinde ise kardeşi hayatını kaybeder. Bu kayıplar Hayri'de büyük yaralar açar.

Babası ikinci evlilik yapar. Üvey annesi Hayri'yi öz çocuklarından ayırarak Hayri'ye kötü bir çocukluk dönemi yaşatır.

Camdaki Kız dizisindeki Hayri karakteri

Camdaki Kız 'Hayri' Cihangir Ceyhan kimdir ve aslen nerelidir? Cihangir Ceyhan evli mi? Oynadığı...Camdaki Kız 'Hayri' Cihangir Ceyhan kimdir ve aslen nerelidir? Cihangir Ceyhan evli mi? Oynadığı...

Hayri, askerden döndükten sonra üvey annesinin uygun bulduğu komşunun kızı Türkan ile evlenir. Evlendikten sonra üvey annesi, üvey kardeşleri ve babası ile bir evin içinde yaşarlar. Hayri'nin bu evliliğinden 3 çocuğu olur. 

Daha sonra Hayri, Nalan'ın aile şirketinde işe başlayınca Nalan'a karşı duygular beslemeye başlar. 

NALAN VE HAYRİ'NİN HİKAYESİ

Aslında roman, Nalan ve Hayri'nin hikayesi ile başlamaktadır. romanın başladığı kısım, aslında final kısmını anlatmaktadır. Hikaye şöyle gelişir...

Nalan'ın doğum gününde, eşi onun doğum günü hatırlamaz. Nalan da yakın zamanda hem annesini hem babasını hem de evladını kaybetmiştir. Eşinin yanında olmayışına üzülen Nalan'ın yanında Hayri olur. Nalan zaman içinde Hayri'nin ilgisini fark etmeye başlar. Ancak Hayri'nin evli ve çocuklu olduğunu bilmez.

Zaman içinde Nalan da eşi Sedat'tan ayrılmaya karar verir. Eşinden ayrılıp Hayri ile bir yaşam sürmeyi hayal eder. Boşanma kararı alan Nalan'a Sedat'ın, ailesi ne kadar karşı çıksa da maddi bir şey talep olmadan boşanma gerçekleşir. 

Nalan boşandıktan sonra Hayri ile bir ilişki yaşamaya başlar. Daha sonra Hayri'nin evli olduğunu öğrense de bu durumu kabullenir. Hatta Hayri'nin resmi nikahlı eşi ve çocukları ile görüşür. 

Camdaki Kız dizisinden bir sahne

HAYRİ'NİN ÖLÜMÜ

7 yılın ardından Hayri, Nalan'dan ayrılmaya karar verir. Daha önce eşini Nalan ile aldatan Hayri bu kez de Nalan'ı bir Laz kızı ile aldatır. Ancak Nalan bu ayrılığı kabullenmez ve intihar girişiminde bulunur. 

Durum böyle olunca Hayri, Nalan'ı bir psikologa götürmeye başlar. Nalan, psikolog seanslarından sonra iyileşmeye başlar ve Hayri'nin olmayışını kabullenir. 

Daha sonra kafa karışıklığı yaşayan Hayri, bu Laz kızıyla evlenmekten vazgeçince Bu Laz kızı tarafından kalbinden bıçaklanarak öldürülür.

SONUNDA NE OLUYOR?

Hayata bir şekilde tutunmayı başaran Nalan, başarılı bir imar olur. Diğer yandan da resim kursuna gider. Resim kursundaki hocası babası çıkar.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Gaziantep'te hangi belediyeyi daha başarılı buluyorsunuz?