USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Ben Bu Cihana Sığmazam 18.bölüm fragmanında can alıcı soru! 'En çok hangisi acıtır?'

Ben Bu Cihana Sığmazam 18.bölüm fragmanında, dönen dolapların farkında olan Hızır, ‘Onlar memleketi karıştırmanın peşinde, biz de onların peşinde olacağız!’ diyerek son noktayı koyar.

Ben Bu Cihana Sığmazam 18.bölüm fragmanında can alıcı soru! 'En çok hangisi acıtır?'
26-01-2023 09:55
Google News

Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm fragmanında, ‘Cezayir’i kalbinden vuracağız. Ve bizim adımıza tetiği o çocuk çekecek.' çıkışı gelecek haftaya damgasını vurur.

Ben Bu Cihana Sığmazam son bölümde Cezayir, Bekir’in yaptıklarını yanına kar bırakmadı ve ihanetinin bedelini en ağır şekilde ödetti. Güvenlik kamerası görüntülerinden Bekir’in attığı kazığı gören Cezayir hiç vakit kaybetmeden cezasını kesti.

Kuruluş Osman 114.bölüm fragmanı: ''Kazanamayacağımız bir savaşta vermeyeceğim!''Kuruluş Osman 114.bölüm fragmanı: ''Kazanamayacağımız bir savaşta vermeyeceğim!''

‘Vatana ihanet, karaktersizliktir!’ diyerek tepkisini açıkça ortaya koyan Ekabir, bir an bile düşünmeden tetiği çekerek Bekir’in hayatına son verir. Böylece senaryo gereği öldürülen Ziya Kürküt’ün Ben Bu Cihana Sığmazam’daki serüveni noktalandı. İlk bölümden beri Cezayir Türk’ün kayınbiraderi ‘Bekir Asaf’ karakterini üstlenen Ziya Kürküt, Ben Bu Cihana Sığmazam’la yolları ayırdı.

ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Gaziantep'te hangi belediyeyi daha başarılı buluyorsunuz?