USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Ben Bu Cihana Sığmazam 17.bölüm fragmanı: Yaptığının faturası pahalıya patlayacak! Cezayı kesiyor

‘Söz konusu vatansa, affetmek bize düşmez!’ çıkışının damgasının vurduğu Ben Bu Cihana Sığmazam 17.bölüm fragmanında Bekir hakkında akıllara durgunluk veren bir karar alınır.

Ben Bu Cihana Sığmazam 17.bölüm fragmanı: Yaptığının faturası pahalıya patlayacak! Cezayı kesiyor
17-01-2023 10:39
Google News

Ben Bu Cihana Sığmazam 17.bölüm fragmanında Cezayir, ‘Kim kimin bileğini bükerse köstebek ona çalışır, biz buna hodri meydan diyoruz’ diyerek raconu öğretir. Geri dönüşü olmayacak bir karar alan Cezayir, hedef tahtasına oturttuğu ve artık tüm okları üstüne çevirdiği Bekir’in öldürülmesini talep eder.

Teşkilat 61.bölüm fragmanı: 2 cephede birden beklenmedik gelişme! Kimse şaşkınlığını gizleyemediTeşkilat 61.bölüm fragmanı: 2 cephede birden beklenmedik gelişme! Kimse şaşkınlığını gizleyemedi

Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm fragmanında Gülendam ‘Ona kim zarar verdiyse, oğlumun da katili odur!’ şeklinde çarpıcı bir açıklamaya imza atar. Ben Bu Cihana Sığmazam’da Bir kez daha Leyla’nın karşısına geçen ve söyleyeceklerine yenisini ekleyen Firuze, ‘Biz hayat boyu bir araya geleceğiz!’ diyerek gözdağı vermeye çalışır.

Firuze’nin oltasına takılmayan ve kendinden emin duruşundan taviz vermeyen Leyla ise ‘Ben kimseyle görüşmek zorunda değilim’ sözleriyle restini çeker. Büyük bir ilgiyle takip edilen dizi 17 Ocak'ta 17.bölümüyle izleyenleri sürprizin eksik olmadığı sahneleriyle karşılayacak.

ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Gaziantep'te hangi belediyeyi daha başarılı buluyorsunuz?