USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Başarılı oyuncu Cansel Elçin, Yasak Elma dizisine dahil oldu

Son olarak Börü 2039'da rol olan başarılı oyuncu Cansel Elçin, FOX TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma'ya konuk oluyor. Diziyle 2 bölüm anlaşan oyuncu, Handan'ın partneri olacak.

Başarılı oyuncu Cansel Elçin, Yasak Elma dizisine dahil oldu
04-04-2022 08:34
Google News

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen'in yer aldığı Yasak Elma dizisine yeni bir oyuncu katılıyor. Şebnem Dönmez'in katıldığı diziye şimdi de Cansel Elçin dahil oldu.

2 BÖLÜMLÜK ANLAŞMA YAPTI

Son olarak Börü 2039'da yer alan Cansel Elçin, bu sefer de yapımcılığını Medyapım'ın, yönetmenliğini Ece Erdek Koçoğlu'nun üstlendiği Yasak Elma dizisinde 2 bölüm oynayacak. Elçin diziye yeni katılan Şebnem Dönmez'in hayat verdiği Handan karakterinin partneri olacak.

Başarılı oyuncu Cansel Elçin, Yasak Elma dizisine dahil oldu

YASAK ELMA'NIN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Yıldız, Doğan'a evet diyecekken, Doğan'ın bazı hareketlerinden rahatsız olunca ikilemde kalır. Çağatay ise ailesini kurtarmanın ve Yıldız'la barışmanın yollarını arıyordur. Öte yandan Handan'ın gerçek yüzü ve niyeti belli olur. Kendisini zengin olarak göstermek için krediler çeken Handan, borçlar birikince Doğan için planlar yapmaya başlar.

Başarılı oyuncu Cansel Elçin, Yasak Elma dizisine dahil olduBaşarılı oyuncu Cansel Elçin, Yasak Elma dizisine dahil olduBaşarılı oyuncu Cansel Elçin, Yasak Elma dizisine dahil olduBaşarılı oyuncu Cansel Elçin, Yasak Elma dizisine dahil olduBaşarılı oyuncu Cansel Elçin, Yasak Elma dizisine dahil oldu
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Bugün seçim olsa kime oy verir siniz?