USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Asayiş

Bakırköy'de bir okulun bahçesinde çökme meydana geldi

Bakırköy'de bulunan bir lisenin bahçesinde çökme meydana geldi. Çökme sırasında bahçede öğrenci bulunmaması nedeniyle bir yaralanma meydana gelmezken çöken alanda belediye ekipleri çalışma başlattı. Eğitim ve Öğretime ara verilmeyen okulda öğrenciler, dersi bırakıp ekiple

Bakırköy'de bir okulun bahçesinde çökme meydana geldi
06-12-2022 13:02
Google News

Olay, geçtiğimiz günlerde Bakırköy Gürlek-Nakipoğlu Anadolu Lisesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, okulun bahçesinde yer altında bulunan gider borularından sızma nedeniyle geniş bir alanda çökme meydana geldi. Çökme sırasında öğrencilerin bahçede olmaması nedeniyle yaşanan olay ucuz atlatıldı. Çökme sonrasında okul idaresi durumu belediye ekiplerine bildirerek olay yerini şeritlerle kapattı. Ancak okul bu şekilde eğitim ve öğretime devam etti. Bu sırada çocukların bahçede çöken alanın çevresinde olması ise dikkat çekti.

Belediye ekipleri bu sabah gelerek öğrenciler dersteyken bahçeyi kepçeyle kazarak alanı düzeltme çalışması yaptı. Öğrenciler ise derslerini bırakıp bahçede yapılan çalışmayı izledi. Okul bahçesinde meydana gelen çökme ise dron ile havadan görüntülendi. Görüntülerde, çökmenin olduğu ve alanın çevrildiği yerde öğrencilerin top oynadığı ve ders saatinde ekiplerin çalışmasını camlara çıkarak izledikleri görüldü.
 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ