USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Bafa Gölü’nde keyifli bir gezinti

Yemeğinden kültürüne, eğlencesinden hüznüne Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler ‘’Bahar Kapıda’’ programıyla Kanal 7’de ekrana geliyor. Bahar Kapıda bu hafta Muğla’nın Milas ilçesinden evlere konuk olacak.

Bafa Gölü’nde keyifli bir gezinti
01-04-2022 16:45
Google News

İnsanın içinde yaşadığı, yaşattığı her şeye, her yere yolculuk yaptıran keyifli bir program, Bahar Gelir’in sunumu ile Kanal 7 izleyicisiyle buluşuyor. Anadolu’yu karış karış gezen Bahar Kapıda ekibi bu hafta Bafa Gölü’yle, yemyeşil ormanlarıyla, onlarca türe ev sahipliği yapan doğal yaşam alanlarıyla Muğla’nın Milas ilçesinden izleyici karşısına çıkacak. Bahar Kapıda ekibi ilk olarak Bafa Gölü’ne gitti. Bafa Gölü’nü mesken tutan flamingoları gören Bahar Gelir, çok heyecanlandı. Bahar Gelir daha sonra Milas pazarına gitti. Rengarenk takıları gören Gelir, cıvıl cıvıl aksesuarları yapan teyzelerin arasında rekabet çıkartarak eğlenceli anlar yaşadı.

Bahar Kapıda ekibi son olarak Bafa Gölü’nde tekne turuna çıktı. Teknede keyifli anlar yaşayan Gelir, Milaslı balıkçılarla balık tutma yarışına girdi.

Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler ‘Bahar Kapıda’ programıyla her Pazar 11:30’da Kanal 7 ekranlarında…

 

Program Adı        :  BAHAR KAPIDA

Yayın Tarihi          : 03 Nisan 2022, Pazar

Yayın Saati           : 11:30

ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Bugün seçim olsa kime oy verir siniz?