USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Ekonomi

Akkök Holding’de üst düzey iki atama

Akkök Holding'de İcra Kurulu Üyesi ve CFO görevine Veysi Küçük, Stratejik Planlama ve iş Geliştirme Direktörlüğüne Ozan Hançer getirildi.

Akkök Holding’de üst düzey iki atama
16-01-2023 17:28
Google News

Kimya, enerji ve gayrimenkul sektörleri başta olmak üzere pek çok sektörde faaliyet gösteren Akkök Holding'de yeni atamalar gerçekleşti. 1 Ocak itibariyle Akkök Holding'in İcra Kurulu Başkanlık koltuğuna oturan İhsan Gökşin Durusoy'un ardından Akkök Holding iştiraklerinden kimyasal kaplama malzemeleri üreticisi Akcoat'un Genel Müdürü Veysi Küçük, Akkök Holding İcra Kurulu Üyesi ve CFO olarak atandı. Akiş GYO Stratejik Planlama, İş Geliştirme ve Yatırımcı İlişkileri Direktörü olan Ozan Hançer ise Stratejik Planlama ve iş Geliştirme Direktörü görevine getirildi.

Kariyerine 1999 yılında Demirbank T.A.Ş.'de Yönetici Adayı olarak başlayan Veysi Küçük, 2001 - 2003 yılları arasında HSBC'de yönetmen olarak, 2004 - 2007 yılları arasında Evyap A.Ş. İş Planlama ve Bütçe Kontrol Departmanı'nda Uzman olarak devam etti. Akkök Holding'e 2007 yılında Finans Direktörlüğü'nde Müdür Yardımcısı olarak katılan Veysi Küçük, 2008 - 2012 yılları arasında Akkök Grup Şirketlerinden Ak-Al Tekstil'de sırasıyla Muhasebe, Finans, Bütçe & Stratejik Planlama ve Yatırımcı İlişkilerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevlerinde bulundu. 2012 yılında Akkök Holding'e Yeni Projeler Direktörü olarak atanan ve 2013 - 2015 yılları arasında Akkök Holding Stratejik Planlama ve İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapan Küçük, 2015 yılından beri Akcoat Genel Müdürü olarak görevini sürdürüyordu.

İş yaşamına finans ve bankacılık sektörü ile başlayan Ozan Hançer ise 2005 yılında Garanti Bankası Risk Yönetimi Bölümünde Yönetici Adayı olarak, 2007 - 2008 yılları arasında ise İş Yatırım'da Kurumsal Finansman Uzmanı olarak birleşme ve satın alma süreçlerinde çalışmıştır. 2008 - 2010 yılları arasında Unicorn Capital Girişim Sermayesi şirketinde yatırımlar konusunda Kıdemli Uzman olarak görev alan Hançer, Akkök Holding bünyesine 2010 yılında katıldı. Akiş Gayrimenkul Yatırımı A.Ş.'de sırasıyla; Stratejik Planlama ve İş Geliştirme Uzmanı, İş Geliştirme ve Pay Sahipleri ile İlişkiler Yöneticisi ve İş Geliştirme ve Yatırımcı İlişkileri Müdürlüğü görevlerinde bulunan Hançer, 2017 yılından beri Akiş GYO A.Ş. Stratejik Planlama, İş Geliştirme ve Yatırımcı İlişkileri Direktörü olarak çalışıyordu.

iha.com.tr üzerindeki haberler özet şeklinde yayınlanmaktadır. Haberin video, fotoğraf ve metnine Abone panelinden ulaşabilirsiniz.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Gaziantep'te hangi belediyeyi daha başarılı buluyorsunuz?