USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Siyaset

Ak Parti'de Milletvekilliği için belediyeden ilk istifa haberi geldi!

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Latif Karadağ, 14 Mayıs'ta yapılacak seçimlerde milletvekili aday adayı olmak için istifasını açıkladı.

Ak Parti'de Milletvekilliği için belediyeden ilk istifa haberi geldi!
15-03-2023 09:28
15-03-2023 09:34
Google News

Karadağ, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

"Öncelikle 6 Şubat günü şehrimizde ve bölgemizde yaşadığımız büyük felakette hayatını kaybeden kardeşlerime Allah'tan rahmet, yaralananlara acil şifalar, Aziz milletime başsağlığı diliyorum. Aslında bu paylaşımı böyle bir günde yapmayı planlamıyordum ama millet olarak Yüzyılın Felaketinden Asrın Dayanışması ile ayağa kalkacağımıza ve yolumuza devam edeceğimize olan inancım da tamdır.

2001 yılında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın "Yeter, Söz Milletindir” diyerek başlattığı hareket, milletimizin büyük desteğiyle hem ülke genelinde hem de şehrimizde kesintisiz bir hizmet yolculuğu olarak devam etti. Ben de bu kutlu yolculuğa 2004 yılında Nizip Belediyesi'nde bir nefer, bir yol arkadaşınız olarak katıldım. 2014 yılı mahalli seçimlerinde Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Fatma Şahin'in teveccühüyle sizlere hizmetkâr olma şerefine ulaştım. Böylece 19 yıldır Gazi şehrimizin her köyünde, her sokağında, her meydanında hemşerilerimize yerel hizmetlerin sunulmasında gücümüzün yettiğince gayret gösterdik.

Bugün itibariyle 14 Mayıs tarihinde yapılacak Genel Seçimlerde Milletvekili aday adayı olmak üzere Belediye Meclisi üyeliğinden, dolayısıyla Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'ndeki görevimden istifa ediyorum.

Gazi şehrimize ve çok kıymetli hemşerilerime hizmet etme imkânı veren Ak Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Milletvekilliği ve Bakanlığının ardından 9 yıldır şehrimiz için gecesini gündüzüne katan, hayatını şehrimizle bütünleştiren, bu gayretli ve özverili çalışmasında bizi de yol arkadaşı olarak seçen ve birlikte çalışmaktan şeref duyduğum Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Fatma Şahin'e çok teşekkür ediyorum.

Tüm İlçe Belediye Başkanlarımıza, önceki dönem Belediye Başkanlarımıza, mevcut ve önceki dönem Meclis üyelerimize, Büyükşehir Belediyemizdeki çok kıymetli mesai arkadaşlarıma, İlçe Belediyelerindeki tüm yönetici ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.

Ak Parti İl Başkanımız M. Eyüp Özkeçeci ve önceki dönem İl Başkanlarımıza, mevcut ve önceki dönem İl Yönetim Kurulu Üyelerimize, İlçe Başkanlarımıza ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimize, önceki dönem İlçe Başkanlarımız ve Yönetim Kurullarına, Kadın Kolları Başkanlarımız ve Yönetim Kurullarına, Gençlik Kolları Başkanlarımız ve Yönetim Kurullarına, yerel hizmetteki yol arkadaşlarımız olan Muhtarlarımıza, Mahalle Başkanlarımıza ve partimizin her kademesindeki tüm dava arkadaşlarıma en kalbi şükranlarımı sunuyorum.

Bu şehre hizmet etme gayreti ve yoğunluğu ile hep ihmal ettiğim, üzerimde büyük hakları olan kıymetli eşim ve evlatlarıma fedakârlıkları için çok teşekkür ediyorum. “Halka Hizmet, Hakka Hizmettir” İlkesiyle bizi yetiştiren kıymetli babam, annem ve aileme destekleri için teşekkür ediyorum. Desteklerini arkamda dağ gibi hissettiğim çok kıymetli akrabalarım, arkadaşlarım ve dostlarımdan Allah razı olsun.

En önemlisi de hizmet etmekten şeref duyduğum siz saygıdeğer hemşerilerimize destekleri için minnet ve şükranlarımı arz ediyorum.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Bugün seçim olsa kime oy verir siniz?