USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Şehitkamil Kongre Merkezinde Kutlandı

“3 Aralık Dünya Engelliler Günü” kapsamında Şehitkamil Kongre Merkezi’nde Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü koordinesinde kutlama programı düzenlendi.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Şehitkamil Kongre Merkezinde Kutlandı
05-12-2022 16:14
05-12-2022 16:16
GAZİANTEP
Google News

Celed Uşaklar Tiyatro Okulu destekleriyle Oğuzeli Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalanlar tarafından hazırlanan gösteri eşliğinde yapılan programa Vali Davut Gül, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mustafa Yıldırım, Celed Uşaklar Tiyatro Okulu Kurucusu Orhan Uslu, tiyatro oyuncuları, daire müdürleri, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Düzenlenen programda konuşan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mustafa Yıldırım, engelli engelsiz fark etmeksizin herkesin saygıya ve dünyada olma hakkı olduğuna dikkat çekti. Yıldırım, "İnsan yeryüzünün efendisidir. İşte bu sebeple engelli engelsiz herkes bir birey olarak saygıyı ve dünyada olmayı hak ediyor. Ayrıca Oğuzeli Engelsiz Yaşam Ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan arkadaşlarımıza bu tiyatro gösterisini hazırlamalarında üç aydır emek veren, destek veren Orhan Uslu’ ya katkılarından dolayı da teşekkür ediyorum" dedi. 

Şehitkamil Kongre Merkezi’nde engelli vatandaşların da katılımlarıyla gerçekleştirilen program, Engelsi Yaşam Merkezi’nde kalanlar tarafından sergilenen çeşitli gösteriler ile Orhan Uslu ve diğer jüri üyelerinin katıldığı ve renkli görüntülere sahne olan yetenek yarışmasıyla devam etti.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Gaziantep'te hangi belediyeyi daha başarılı buluyorsunuz?