Reklam
Reklam
Reklam

UMED Başkanı Aslan Değirmenci: Toplumu ruhi çöküntüye götürmeye çalışıyorlar

Uluslararası Medya Enformasyon Derneği (UMED) Başkanı Aslan Değirmenci, Gaziantep'te bir camide yaşanan provokasyonla ilgili açıklama yaptı.

UMED Başkanı Aslan Değirmenci: Toplumu ruhi çöküntüye götürmeye çalışıyorlar
04 Mayıs 2021 - 01:17
Reklam

Furkan Vakfı kurucusu Alparslan Kuytul'un "İtikafı yapacağız, buyursunlar engel olsunlar" açıklamasının ardından Gaziantep'te bir camide yaşanan olayların ardından sosyal medya hesabından açıklamalar yapan Uluslararası Medya Enformasyon Derneği (UMED) Başkanı Aslan Değirmenci, " Zihin mimarları bir senaryo yazıyor, oyuncuları yazılan senaryoda Holywood sanatçısı gibi sahne alıyor; bazen kalpak, bazen fes, bazen takke takarak bilincimizin üstünde bir bilinç oluşturmak istiyor. Bazen kendilerine acındırmak bazen ise yüceltmek için mühendislik yapıyorlar" dedi.

UMED Başkanı Aslan Değirmenci, "Algıları yönetmek ve manipüle etmek için uçağın otomatik pilotunu programlar gibi toplumun donanımına ve değerlerine dokunuyorlar.Toplumun ortak duygu ve düşüncesine etki edecek her türlü materyali bir silah olarak kullanıyorlar.Toplumu ruhi çöküntüye götürmeye çalışıyorlar

Zihin mimarları bir senaryo yazıyor, oyuncuları yazılan senaryoda Holywood sanatçısı gibi sahne alıyor; bazen kalpak, bazen fes, bazen takke takarak bilincimizin üstünde bir bilinç oluşturmak istiyor.Bazen kendilerine acındırmak bazen ise yüceltmek için mühendislik yapıyorlar.

Yoğun, sürekli tekrarlanan söylem ve görüntü kodlamalarıyla toplumu manipüle ederek, kötülük üzerine inşa ettikleri stratejilerini hayata geçiriyorlar. Ve söylem ile eylemde düşman kardeşler birleşerek toplumu zehirlemeyi deniyorlar. Camideki provokasyona bir de böyle bakın!" dedi.

Bu haber 61 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.