Reklam
Reklam
Reklam

Tancan"Salgının, savaşların ve gözyaşlarının dinmesi için dua edelim."

Enerji Bakan Yardımcısı Abdullah Tancan, Kurban Bayramı dolayısıyla yaptığı açıklamada; tüm dünyada salgınların sona ermesi, savaşların bitmesi ve gözyaşlarının dinmesi için dua edelim”dedi.

Tancan"Salgının, savaşların ve gözyaşlarının dinmesi için dua edelim."
21 Temmuz 2021 - 12:50
Reklam

Tancan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle zor günler yaşansa da Kurban Bayramı'nın, toplumsal dayanışmanın, yardımlaşma ve paylaşmanın ön plana çıktığı değerli bir gün olduğunu belirtti.

Kurban Bayramı gibi manevi günlerin fırsat olarak görülmesi gerektiğine değinen Tancan, şunları kaydetti:

"Bu kutlu günleri fırsat bilerek, aile büyüklerimizle, anne babalarımızla, akrabalarımızla hemhal olmayı, çocukları sevindirmeyi unutmayalım. Yetimlerin, öksüzlerin, yaşlı ve kimsesizlerin gönüllerinde yanan bir kandil olalım. Tüm dünyada salgınların, savaşların bitmesi, gözyaşlarının dinmesi için dua edelim.  Aşımızı olmayı unutmayalım. Her zaman en güzel bayramların yaşandığı ülkemizde bu bayram da sizlerin huzuru ve sükunu için Enerji Bakanlığı  olarak tüm tedbirleri aldık. Başta Gaziantepli  hemşehrilerim  olmak üzere, milletimizin, Türk dünyasının, gönül coğrafyamızın ve tüm dünya Müslümanlarının Kurban Bayramını tebrik ediyorum."
Bu haber 184 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.