Reklam
Reklam
Reklam

İbrahim Tatlıses sevgilisi Gülçin Karakaya ile sessiz sedasız evlendi

İbo Show'un dün akşam yayınlanan bölümüne İbrahim Tatlıses'in evlilik sürprizi damga vurdu. Ünlü sanatçı kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karayaka ile evlendiğini duyurdu.

İbrahim Tatlıses sevgilisi Gülçin Karakaya ile sessiz sedasız evlendi
02 Mayıs 2021 - 10:03
Reklam

İbo Show'da İbrahim Tatlıses'in bu haftaki konukları Murat Dalkılıç, Ersay Üner, Simge Sağın, Ebru Yaşar oldu. Programda İbrahim Tatlıses bir sürprize imza atıp beşinci kez evlilik yaptığını açıkladı.

İbo Show'un son bölümünde bomba bir itiraf geldi. Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlendiğini açıkladı.Ebru Yaşar'ın "Sen nikahlanmışsın" demesi üzerine İbrahim Tatlıses, bugüne kadar yaptığı evlilikleri saydı. Beşinci evliliğini de yaptığını söyleyen Tatlıses, "Mutluyum, ben evliyim kardeşim, Gülçin bana çok iyi bakıyor. Ben bu saatten sonra kimseye hesap verecek durumda değilim" dedi.Her hafta birbirinden ünlü isimleri ağırlayan İbo Show'da konuklar Murat Dalkılıç, Ersay Üner, Simge Sağın, Ebru Yaşar'dı.Programda ünlü popçu Murat Dalkılıç, İbrahim Tatlıses'e 'Aslında burada hep beraber sizin şarkılarınızdan seslendiririz diye düşünmüştük' sözlerini kullandı.Bunun üzerine genç şarkısı Simge Sağın 'Ben sizin 'Bir Ayrılık şarkısı' parçanızı her yerde seslendiriyorum. Ama burada seslendireceğim hiç aklıma gelmezdi' dedi. Daha sonra Simge Sağın şarkıyı söylemeye başladı.

İbrahim Tatlıses, Simge Sağın'ın şarkıyı seslendirdiği sıralarda duygulandı ve gözyaşlarını tutamadı. Tatlıses daha sonra Simge'ye eşlik etti.Ardından Murat Dalkılıç ve diğer konuklar 'Haydi Söyle' şarkısını hep beraber seslendirdi.
Bu haber 1499 defa okunmuştur.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.