USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Üç Kuruş hayranlarının duyunca çok şaşıracağı karar! Uzun soluklu olacağı düşünülüyordu fakat...

Güzel bir çıkış yakalamasına rağmen özellikle son birkaç haftadır izlenmelerde düşüş yaşayan Üç Kuruş dizisinin takipçilerini hayal kırıklığına uğratacak haber geldi. Tıpkı Çukur gibi bir etki oluşturmayı hedefleyen, ancak umdukları gibi bir geri dönüş alamayan Üç

Üç Kuruş hayranlarının duyunca çok şaşıracağı karar! Uzun soluklu olacağı düşünülüyordu fakat...
01-04-2022 12:30
Google News

Hem izlenmelerde istenilen seviyeye gelememesi hem de yaşadığı düşüş yüzünden kan kaybetmesinin ardından 1 Kasım 2021 tarihinden beri Show TV ekranında varlık gösteren Üç Kuruş dizisi hakkında radikal bir karar alındı. 

23 Ekim 2017'de yayın hayatına başlayan ve geçirdiği 4 sezonluk serüvenin akabinde 7 Haziran 2021'de biten Çukur dizisi gibi etki bırakmak isteyen Üç Kuruş'un sayılı günler sonra final yapacağının bilgisine ulaşıldı. 

Reyting savaşında ne yapılırsa yapılsın arzu edilen başarıya ulaşamayan ve ilk etapta çok iyi bir çıkış yapmış olmasına rağmen ilerleyen dönemde aynı ilgiyi göremeyen Üç Kuruş dizisinin 2. sezonu göremeyeceği öğrenildi.

Reyting sıralamasına bakıldığına rakiplerinin gerisinde kaldığı görülen Üç Kuruş projesinin 23 Mayıs tarihinde 28. bölümüyle ekran macerasının sonlanacak olması sıkı takipçilerini üzüntüye soktu.

ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Bugün seçim olsa kime oy verir siniz?