USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Reha Muhtar'dan Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı ile ilgili 'kumpas' iddiası!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Karadeniz turu sırasında yanında bulunan gazeteciler ile verdiği pozda Nagehan Alçı'nın olması muhalefet kanadında rahatsızlığa sebep olurken Reha Muhtar'dan çarpıcı bir iddia geldi.

Reha Muhtar'dan Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı ile ilgili 'kumpas' iddiası!
07-05-2022 09:18
Google News

İmamoğlu'nun Rize-Trabzon gezisindeki fotoğrafı paylaşan ünlü gazeteci-anchorman Reha Muhtar, Nagehan Alçı ve eşi Rasim Ozan Kütahyalı'nın çocukları üzerinden kendisine kumpas kurduğunu ima etti.

Nagehan Alçı'nın İmamoğlu'nun Rize-Trabzon gezisindeki tartışılan fotoğraf üzerinden İBB Başkanına seslenen Muhtar, Alçı ve Rasim Ozan'ın çocukları üzerinden kendisine kumpas kurduğunu ima eden ifadeler kullandı. Ama detay vermedi.

İşte Reha Muhtar, Twitter hesabından yaptığı o dikkat çeken paylaşım:

Benim 3 Yaşında Masum Çocuklarım 7 Yaşına Kadar Karşınıza Oturttuğunuz Bu HANIMEFENDİ ve KOCASININ KUMPASIYLA BABALARININ HAPSE GİRMEMESİ İÇİN ALLAH’a SIĞINDILAR. Hangi GAZETECİLİKTEN Bahsediyorsunuz EKREM BEY? #NagehanAlçı pic.twitter.com/JhqoBFLjOV

— Reha Muhtar (@Reha_Muhtar) May 6, 2022

Reha Muhtar, boşandığı son eşi Deniz Uğur'dan olan çocuklarının velayetini almak için yıllarca süren bir hukuk mücadelesi vermiş ve sonunda davayı kazanarak çocuklarının velayetine almayı başarmıştı.

ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Bugün seçim olsa kime oy verir siniz?