USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Ramazan ayının coşkusu ve bereketi Kanal 7 ekranlarında yaşanıyor

Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetleri, ekranların başarılı yüzü Muhsin Bay’ın sunumuyla İftar Saati, Ramazan ayı boyunca her gün Zal Mahmut Paşa Camii’nin bahçesinden evlere konuk olacak.

Ramazan ayının coşkusu ve bereketi  Kanal 7 ekranlarında yaşanıyor
31-03-2022 16:30
Google News

Ruhların şifa bulduğu, kalplerin ibadete doyduğu, on bir ayın sultanı Ramazan ayı Kanal 7 ekranlarında büyük bir heyecanla karşılanıyor. Kanal 7 ekranlarının sevilen ismi Muhsin Bay’ın sunumu, anlattıklarıyla kalpleri ferahlatan emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetiyle İftar Saati, izleyicisinin iftar heyecanına ortak olmaya geliyor. İstanbul’un önemli bölgelerinden Eyüpsultan’da yer alan Zal Mahmut Paşa Camii’nin bahçesinde izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan İftar Saati, İslamiyet’i doyasıya yaşamak isteyenlere rehberlik yapacak.  Ramazan’a özel sohbetler, Hz. Muhammed’in yaşamından örnekler, kalpleri ferahlatan ibadetler İftar Saati ile izleyiciye aktarılacak.

Ramazan ayında yapılacak ibadetler, Allah ile kulu arasında köprü olan çok özel dualar, İslam tarihinden kesitler ve bu mübarek ayın faziletleri İftar Saati’nde yer alacak.

Kalplerin sohbete, ruhların ibadete doyacağı Ramazan ayının tüm maneviyatı İftar Saati’yle her gün 18:50’de Kanal 7 ekranlarında…

 

Program Adı       : İFTAR SAATİ

Yayın Tarihi        : 02 Nisan 2022, Cumartesi

Yayın Saati         : 18:50

ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Bugün seçim olsa kime oy verir siniz?