USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Oğulcan Engin, 25 küçük aşkıyla evlilik kararı alan annesi Seda Sayan'ın nikahına katılmayacak

Oğulcan Engin, kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile evlilik kararı alan annesi Seda Sayan'a resti çekti. Evliliğe karşı çıkan Engin, annesinin 7 Mayıs'taki nikahına da katılmayacak.

Oğulcan Engin, 25 küçük aşkıyla evlilik kararı alan annesi Seda Sayan'ın nikahına katılmayacak
05-04-2022 10:03
Google News

Çalışmalarının yanı sıra yaptırdığı estetik operasyonlar ve özel hayatıyla gündemden düşmeyen Seda Sayan, şimdilerde kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile aşk yaşıyor. Evlilik kararı alan ikili, 7 Mayıs'ta Prag'da nikah masasına oturacak.

NİKAHA KATILMAYACAK

Takvim'de yer alan habere göre, Seda Sayan'ın Sinan Engin'le evliliğinden dünyaya gelen oğlu Oğulcan Engin, evliliğe karşı çıktı. Annesinin özel hayatıyla gündeme gelmesinden rahatsız olan Engin, Sayan'a "Sessiz sedasız evlen" diyerek de şart koydu. Öte yandan 31 yaşındaki Oğulcan Engin, annesinin Prag'daki nikahına da katılmama kararı aldı.

Oğulcan Engin, 25 küçük aşkıyla evlilik kararı alan annesi Seda Sayan'ın nikahına katılmayacakÇağlar Ökten ve Seda Sayan

ANNESİNE KONUŞMA YASAĞI GETİRTMİŞTİ

Ünlü isimlerle aşk yaşayan Oğulcan Engin, geçtiğimiz yıl annesine konuşma yasağı getirtmişti. Engin, ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih ettiği için bu konuda da annesini uyarmıştı.

Oğulcan Engin, 25 küçük aşkıyla evlilik kararı alan annesi Seda Sayan'ın nikahına katılmayacakOğulcan Engin
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Bugün seçim olsa kime oy verir siniz?