USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Nihat Hatipoğlu'nu şaşkına çeviren soru! Genç çifti dinleyip canlı yayında annelerine seslendi

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun programına yeni evli çiftin sorusu damga vurdu. Genç kadın, "Annem düğünüm olmadığı için çok beddua okudu. 'Allah sana evlat yüzü göstermesin' dedi. Bedduası tutar mı?" sorusunu yöneltti. Duruma şaşıran Hatipoğlu, canlı yayında beddua eden

Nihat Hatipoğlu'nu şaşkına çeviren soru! Genç çifti dinleyip canlı yayında annelerine seslendi
04-04-2022 22:32
Google News

Ramazan ayının gelmesi ile ekranlara dönen Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, bu yıl da koronavirüs salgını sebebiyle programını online şekilde sürdürüyor. Programa çevrimiçi bağlantı ile katılan seyirciler ise merak ettiklerini Hatipoğlu'na soruyor.

"ANNEM DÜĞÜN YAPMADIK DİYE BEDDUA ETTİ"

Ünlü ilahiyatçıya son olarak Diyarbakır'dan bağlanan yeni evli bir çift tarafından, "Annem düğünüm olmadığı için çok beddua okudu. 'Allah sana evlat yüzü göstermesin' dedi. Bedduası kabul olur mu?" sorusu soruldu.

ANNEYE SESLENDİ

Resmi nikahın olup olmadığını öğrenen Hatipoğlu, "Allah annenizin hak etmediğiniz bedduasını uzak etsin inşallah" diyerek, yeni evli çiftin annesine seslendi. Hatipoğlu, "Anneniz de eğer izliyorsa, lütfen kızına ve damadına ettiğin bedduayı ger çek. Elini aç, 'Allah'ım evladıma hayırlı bir evlat nasip et' diye dua et. Böyle küçük şeyler beddua ile cezalandırılmamalı diye düşünüyorum." dedi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Bugün seçim olsa kime oy verir siniz?