USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Mehmet Ali Erbil'den Seda Sayan 7. evliliğiyle ilgili yeni yorum

Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz aylarda yakın dostu ve manevi oğlu oyuncu Tolga Yüce ile büyük bir polemik yaşamıştı. Mehmet Ali Erbil, İş insanı ve tanınan oyuncu Tolga Yüce ile buzları eritti.

Mehmet Ali Erbil'den Seda Sayan 7. evliliğiyle ilgili yeni yorum
01-04-2022 00:00
Google News

Ünlü şarkıcı ve televizyon sunucusu Seda Sayan, bir süredir programında birlikte sahne aldığı müzisyen Çağlar Ökten ile birliktelik yaşıyordu. Ökten'den evlilik teklif aldığını doğrulayan Sayan, 7. kez nikâh masasına oturacak.

Mehmet Ali Erbil ise bir muhabirin "Seda Sayan yedinci evliliği yapıyor. Siz 4'te kaldınız. Sizin 5, 6 olacak mı?" sorusuna, "Ona yetişmeme daha çok var. 6'ncıya gidememiştim. '7'nciye kısmet' dedim. Bak 7'nci geldi. Şimdi 7'nciye gidemezsem, kısmet 8'nci nikahına giderim" yanıtını vermiş ve gündem olmuştu.

Mehmet Ali Erbil'den Seda Sayan - Aşkın Yaşı Olmaz!

Tolga Yüce'nin ile yemekte buluşanMehmet Ali Erbil, Tolga Yüce benim evladımdır. Her zaman yanımda oldu. Onun özellikle sinemada başarılı olmasını çok istiyorum." Şeklinde konuştu.

Erbil, yeni bir açıklama yaparak, Seda Sayan'ın 7. evliliği hayırlı uğurlu olsun.İnşallah mutlu olur bunu çok hak ediyor.Yaş farkını hiç bir şekilde konu etmeleri gerekiyor. Kalbin yaşı olmaz ki. Bu bir programlama işi değil. Aşkın yaşı olmaz dedi.

Mehmet Ali Erbil'den Acun Ilıcalı Açıklaması

Ben Tv 8 de kara listede değilim. Yasaklı değilim Tv8 de Son günlerde bir çok canlı programa katıldım. Acun çok başarılı hiç bir problemim yok dedi

Erbil: Hayatımın film olmasını isterim

Hayatımın film olmasını isterim ama benim hayatımı yazmak çizmek çok zor kara bir mizah olur. Bergen filmini izleyemedim bir yorum yapamam ama Bergen çok sevdiğim bir sanatçı.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Bugün seçim olsa kime oy verir siniz?