USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Logan: Yahudi Rothschild ailesi, Darwin'e Evrim Teorisi'ni icat etmesi için para verdi

ABD'li gazeteci Lara Logan, "Darwin'in birileri tarafından kanıtlara dayalı bir teori ortaya atması için tutulduğunu düşünüyorum" dedi.

Logan: Yahudi Rothschild ailesi, Darwin'e Evrim Teorisi'ni icat etmesi için para verdi
31-03-2022 12:19
Google News

CBS News Dışişleri Muhabirliği Şefi ve Fox Nation's kanalının eski sunucusu Lara Logan, "And We Know" adlı podcastte, Yahudi Rothschild ailesinin Charles Darwin'´e Evrim Teorisini icat etmesi için para verdiğini söyledi.

Evrimin bilimsel olarak cevaplanamayacağını belirten Logan, "Darwin'in birileri tarafından kanıtlara dayalı bir teori ortaya atması için tutulduğunu düşünüyorum. Darwin'i kimin çalıştırdığını bilen var mı? Darwinizm nereden geliyor? Rothschildlerden'' şeklinde bir açıklama yaptı.

LİNÇ KAMPANYASI BAŞLATILDI

Logan'ın evrim teorisine yönelik bu sözleri dünya ve Türkiye basınında şaşkınlıkla karşılandı.

Her fırsatta ifade özgürlüğüne atıf yapan birçok gazetenin, Logan'ın açıklamasını 'skandal' olarak nitelemesi ve haberle alakası olmadığı halde 10 yıl önce Mısır'da uğradığı taciz üzerinden küçük düşürmeye çalışması, 'liberal' medyanın çirkin yüzünü bir kez daha ortaya çıkardı.

Karar gazetesi, haberi sunarken Lara Logan'ın Trump'a yakın olduğuna atıf yaptı. Logan'ın görüşünü 'skandal çıkış' olarak sundu.

Bazı gazeteler, konuyla alakası olmamasına rağmen hazırladıkları habere Logan'ın 2011'de Kahire'deki protestolar sırasında uğradığı cinsel tacizi ekledi.

Logan'ın 2011'de tacize uğramasıyla evrim teorisini eleştirmesi arasında nasıl bir bağlantı var?

İsrailli The Jerusalem Post, "Lara Logan antisemitizm ve komplo teorileri yaymakla tanınıyor" spotuyla çıktığı haberinde, Logan'ın Ukrayna savaşında Rusya'yı desteklediğini yazdı.

BASKILAR SONUCU İŞİNE SON VERDİLDİ

Logan'ın çalıştığı ajansın, medyanın baskısı sonucu Güney Afrikalı sunucunun görevine son verdiği aktarıldı.

ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Bugün seçim olsa kime oy verir siniz?