USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Spor

Kürşat Şahin’in, Loca Fight Club gecesi aynı anda 70 ülkeyi salladı

Loca Figth Club alanında dünya çapında düzenlenen organizasyon geçtiğimiz cumartesi günü Küçükçekmece’de bulunan Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezinde düzenlendi. Kürşat Şahin organizatörlüğünde gerçekleştirilen gece aynı anda 70 ülkede yayınlanarak bir rekora imza att

Kürşat Şahin’in, Loca Fight Club gecesi aynı anda 70 ülkeyi salladı
06-05-2022 14:35
Google News

Küçükçekmece’de bulunan Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'nde geçtiğimiz cumartesi günü düzenlenen ve aynı anda dünyada 70 ülkede canlı yayınlanarak bir rekora imza atan Loca Fight Club gecesi Türk sporcuların da başarıya imza attığı bir gece oldu. Kürşat Şahin organizatörlüğünde düzenlenen geceye Türkiye, 7 şampiyon sporcu ile katıldı. İsmail Uzuner, Yahya Alemdağ, Funda Alkayış, Bediha Taçyıldız ve Kadir Yıldırım maçlarını kazanırken, Cengizhan Kuru; dünyaca ünlü rakibi Bahram Recepzade'ye ve Ali Kelat da rakibine bir sayı ile kaybetti.

Geceye ünlüler de akın etti. Birçok sporcu, oyuncu ve sanatçının katıldığı gecede konuşma yapan Kürşat Şahin, “Söz verdiğimiz gibi tüm dünyanın dikkatini çeken organizasyonu yaptık. Bu organizasyonu önce Bakü’ye, sonra Almanya’ya, daha sonra ise doğduğum topraklar olan Kahramanmaraş Elbistan’a taşıyacağız. Buralarda büyük organizasyonlar düzenleyeceğiz. Bu gecenin gerçekleşmesi için desteklerini esirgemeyen İsmail Koç, Erol Sarıahmet ve Aziz Avcı’ya teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

İHA

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN...
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
ANKET TÜMÜ
Bugün seçim olsa kime oy verir siniz?